Informacje

Zobacz 50-minutowy gameplay Divinity: Original Sin II

... Małgorzata Trzyna

Na kanale znanego YouTubera, Angry Joe, pojawiło się wideo z Divinity: Original Sin II, przestawiające rozgrywkę w trybie współpracy.

Divinity: Original Sin II niewiele różni się od pierwszej części, zarówno jeśli chodzi o mechanikę rozgrywki, jak i oprawę wizualną. "Dwójka" oparta jest na solidnych podstawach, gdyż jej poprzedniczka została bardzo ciepło przyjęta, a zatem gracze, którzy mieli okazję zagrać w część pierwszą, mogą poczuć się jak w domu. Rozgrywkę komentuje Swen Vincke, szef Larian Studios. Wideo pochodzi z bardzo wczesnej wersji gry, zatem do premiery przewidywanej na koniec roku 2016 jeszcze wiele może się zmienić.

Zbiórka na Divinity: Original Sin II wystartowała wczoraj na Kickstarterze. Twórcy sami finansują grę - a właściwie jej podstawową wersję - zaś dodatkowe fundusze przeznaczą na jej rozbudowanie o elementy, na które ich aktualny budżet nie pozwala. Pozyskane pieniądze pozwolą im m.in. "zwiększyć swobodę w rozgrywce (poprzez wprowadzenie rozmaitych, dodatkowych opcji) i głębię". Zainteresowanych dołożeniem kilku groszy do projektu (a przy okazji zgarnięciem egzemplarza gry, za minimum 25 dolarów) zapraszamy na stronę Kickstartera.

Najnowsze
Lubisz nas?