IMGN.PRO i Fool's Theory zapowiadają RPG Seven

Małgorzata Trzyna
2015/08/17 13:59
0
0

Seven będzie izometryczną grą RPG skupiającą się na złodziejskim fachu, osadzoną w świecie łączącym średniowieczne realia z nowoczesną technologią.

IMGN.PRO i Fool's Theory zapowiadają RPG Seven

W Seven trafiamy do Imperium Vetrall - sandboksowego, nieliniowego świata. Akcja toczy się w przyszłości, setki lat po apokalipsie. Ludzie zdołali otrząsnąć się po katastrofie - teraz żyją w świecie, który przypomina średniowieczne realia, gdzie wykorzystywana jest jednak zaawansowana technologia przodków. W grze wcielamy się w bohatera dysponującego parkourowymi zdolnościami, które pozwalają mu poruszać się we wszystkich płaszczyznach, co zupełnie zmienia klasyczny, izometryczny gameplay znany z innych gier RPG. Gracze mogą spodziewać się nieoczywistych wyborów i trudnych do podjęcia moralnych decyzji. Gra będzie działać na Unreal Engine 4.

- Naszą ambicją jest wprowadzenie powiewu świeżości do klasycznych, izometrycznych gier RPG - gatunku gdzie gracz tradycyjnie był przykuty do ziemi, jeśli mówimy o możliwościach poruszania się - powiedział Jakub Rokosz, Szef Teamu Developerskiego IMGN.PRO i założyciel Fool’s Theory. - SEVEN pozwoli na nowy rodzaj eksploracji a także możliwości taktycznego planowania i skradania się. Zdajemy sobie sprawę jak wielkim wyzwaniem jest ten projekt i stanowi to dla nas dodatkową motywację.

GramTV przedstawia:

- W końcu możemy ujawnić nasz nowy projekt, nad którym prace trwają już od czerwca tego roku - powiedział Bartosz Moskała, współwłaściciel IMGN.PRO. - Stawiamy sobie poprzeczkę na bardzo wysokim poziomie, celując w produkcję na światowym poziomie. Zespół deweloperski IMGN.PRO wzbogacony o byłych twórców gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, liczy teraz 16 osób, które pracują nad SEVEN w pełnym wymiarze czasu.

Twórcy Seven mają na swym koncie takie gry, jak Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, Wiedźmin 3: Dziki Gon, Ancient Space, Hard West, Kholat i mniejsze gry niezależne.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!