News

Gamescom 2015: nowe DLC do The Crew odmieni grafikę w grze

Paweł Pochowski, 05.08.2015 15:30 7

Tak, ta gra jeszcze żyje. Sprzedała się nawet w trzech milionach egzemplarzy. I tak, otrzyma dodatek.

Zresztą, nie jest to jakaś wielka nowość, ale pewnie większość z Was przegapiła tę informację więc powtórzymy - The Crew otrzyma DLC Wild Run, w którym gracze będą mogli wziąć udział w ekstremalnych wyścigach w różnych miejscach w USA. Nowe DLC to także nowe kategorie pojazdów, w tym motocykle, Monster Trucki czy chociażby auta do wyścigów na 1/4 mili. Ale to jeszcze nie koniec nowości, bo dodatek poprawia także grafikę gry. Zwiększono dystans widzenia, poprawiono warunki atmosferyczne, przerobiono system renderowania. The Crew od samego początku było dość ładne (może poza teksturami budynków w centrum miast), ale teraz zbliża się do Driveclub. Przedsmak tego, jak będzie wyglądał końcowy efekt, możecie zobaczyć na poniższym zwiastunie.

Ale to nie koniec materiałów wideo o nowym dodatku do The Crew. Twórcy gry opublikowali wideopamiętnik, w którym ujawniają kulisy prac nad DLC. Dowiadujemy się z niego chociażby o tym, że The Crew sprzedało się w trzymilionowym nakładzie. W dalszej części filmu twórcy pokazują nowe kategorie pojazdów. Opowiadają także o zmianach w silniku gry.

najnowsze

Podczas E3 najwięcej pisano o Cyberpunku 2077!

Firma ICO Partners sporządziła raport dotyczący treści generowanych na portalach branżowych przez targi E3. Najwięcej uwagi skupiły na sobie Xbox i polski Cyberpunk 2077.