News

Gamescom 2015: Demo FIFA 16 najpierw na XOne, nowe legendy w trybie FUT

Patryk Purczyński, 04.08.2015 19:13 0

Na konferencji Microsoftu podano kilka cennych informacji dotyczących gry FIFA 16 i Xboksa One.

Xbox One będzie dystrybuowany w zestawach z grą FIFA 16 - poinformował Microsoft podczas swojej konferencji na gamescomie. W sprzedaży znajdą się zarówno modele konsoli z 500-gigabajtowym dyskiem, jak i z takim mogącym pomieścić 1 TB danych. Pierwszy wariant kosztuje 369 euro, drugi jest o 30 euro droższy. Oprócz gry i konsoli konsumenci dostaną jeszcze abonament EA Access - miesięczny w tańszym i roczny w droższym zestawie. Fani futbolu mogą ponadto liczyć na trzy karty piłkarskich legend do wypożyczenia.

A propos, ogłoszone zostały nowe karty do trybu FIFA Ultimate Team z piłkarzami, którzy niegdyś rządzili i dzielili na piłkarskich boiskach. W gronie tym znaleźli się: Victor Baia, Gennaro Gattuso, Jari Litmanen, Deco, Javier Zanetti, Ryan Giggs, Alessandro Nesta i George Best. Legendarny napastnik Manchesteru United ma aż 94 punkty w kategorii dryblingu na swojej karcie - z pewnością będzie jednym z najlepszych w grze w tej dziedzinie. Karty z nowymi legendami, dostępnymi jedynie na Xboksie, możecie podziwiać poniżej.

Ostatnią, ale wcale nie najmniej ważną informacją dotyczącą gry FIFA 16 jest fakt, że jej wersja demonstracyjna najpierw pojawi się na Xboksie One - subskrybenci EA Access będą mogli w nią zagrać już 17 września. Szczegółowych terminów udostępnienia dema na innych platformach na razie nie znamy.

najnowsze