Square Enix potwierdza swój line-up na Gamescom

Paweł Pochowski
2015/07/17 09:30
8
0

Na głównej scenie zaplanowano pokaz Final Fantasy XV!

Square Enix potwierdza swój line-up na Gamescom

Europejski odpowiednik amerykańskiego E3 odbędzie się już w przyszłym miesiącu i to wcześniej niż zazwyczaj, bo już w dniach 6-9 sierpnia, a więc na początku przyszłego miesiąca. Wiemy już, że Microsoft pokaże na targach m.in. Crackdown, Quantum Break i Scalebound, Konami natomiast przywiezie grywalne wersje MGS V: The Phantom Pain oraz PES 16 i odda gry w ręce publiczności.

Tym razem swoimi planami co do Gamescomu podzieliło się Square Enix. Zwiedzający targi otrzymają szansę własnoręcznego przetestowania Just Cause 3, Dragon Quest Heroes: The World Tree's Woe and the Blight Below, pecetowej wersji Final Fantasy Type-0 HD, a także Life is Strange, Final Fantasy XV: Episode Duscae 2.0 oraz Final Fantasy XIV: Heavensward. Natomiast na głównej scenie podczas konferencji nie zabraknie pokazu Final Fantasy XV, nowego Hitmana oraz Deus Ex: Mankind Divided. To zresztą nie pełna lista, bo Square przyznaje, że trzyma w rękawie kilka asów. Możemy więc liczyć na zapowiedzi jakiś nowych produkcji.

GramTV przedstawia:

Wybieracie się na Gamescom osobiście czy zamierzacie jedynie śledzić relację z targów przez internet?

Komentarze
8
Usunięty
Usunięty
17/07/2015 20:53

Co za czasy, najbardziej z wymienionych interesuje mnie Final Fantasy Type-0 HD.A do XV jestem coraz mniej przekonany po każdych kolejnych materiałach. : /

Usunięty
Usunięty
17/07/2015 20:42

Deus Ex i Hitman - jedyne gry, które mnie zdecydowanie interesują.Zagram też pewnie w Just Cause 3, ale to kiedyś, jak kupię na wyprzedaży.

Usunięty
Usunięty
17/07/2015 17:55

>pecetowej wersji Final Fantasy Type-0 HDA news o tym mi chyba gdzieś umknął. Cóż, im więcej FF na PC-ty tym lepiej :D Oby tylko ten port był... mniej konsolowy.
Trwa Wczytywanie