News

Baldur’s Gate: Siege of Dragonspear zapowiedziane. Dodatek zapewni 25 godzin gry

Patryk Purczyński, 10.07.2015 18:31 14

Baldur's Gate: Enhanced Edition jeszcze w tym roku doczeka się obszernego rozszerzenia. Już teraz dostępny jest jego pierwszy trailer.

Siege of Dragonspear to tytuł dodatku do Baldur's Gate: Enhanced Edition, który zadebiutuje przed końcem bieżącego roku na pecetach, Makach i Linuksie, a niedługo później także na urządzeniach przenośnych z systemami iOS i Android. Beamdog obiecuje, że rozszerzenie zapewni 25 godzin całkowicie nowej rozgrywki.

W Siege of Dragonspear mają pojawić się niespotykane dotąd poziomy i potwory, a także nowa klasa: szaman. Co ważne, zapisane stany rozgrywki będzie można przenieść do Baldur’s Gate II: Enhanced Edition. Cross-playowy tryb kooperacji zapewni wspólną zabawę w maksymalnie sześcioosobowym gronie.

Do uruchomienia dodatku wymagana będzie podstawowa wersja Baldur's Gate: Enhanced Edition. Po zaaplikowaniu tej pigułki najważniejszych informacji zapraszamy do zapoznania się z pierwszym zwiastunem Siege of Dragonspear. Przy okazji zapraszamy także do lektury wywiadu z Trentem Osterem, który ukazał się na łamach naszego zaprzyjaźnionego portalu tablety.pl.

najnowsze