Wiedźmin 3 coraz lepszy, nowy Rayman i beta Street Fighter V - Gram informacji (5 - 8 lipca 2015)

Grzegorz Ornoch & Paweł Borawski
2015/07/09 12:11
6
0

Zapraszamy do kolejnego "Grama informacji", czyli naszego podsumowania pięciu najważniejszych informacji z ostatnich dni.

GramTV przedstawia:

Źródło:https://gram.pl
Komentarze
6
Usunięty
Usunięty
09/07/2015 23:25

> Coś mi mówi, że dwa dodatki które CD-P ma jeszcze wypuścić do Wiedźmina to nie będzie> koniec serii. Niby mówi się, że kolejnej części nie będzie, ale jakoś w to nie wierze.> Gra wyszła im świetnie. Zyski pewnie są imponujące, a nie zabija sie kury znoszącej złote> jaja.To nie jest koniec gier w świecie Wiedźmina, tylko koniec historii Geralta, się zastanawialiśmy ze znajomymi i zgodziliśmy się, co do tego, że najprzyjemniejszy byłby erpeg, przedstawiony przed akcją cyklu, lub kilkaset lat po grze, tworzenie własnej postaci, rozwinięcie magii, która w książkach była całkiem ładnie nakreślona, w grze prawie zupełnie pominięta i tego typu sprawy. Przy takich założeniach nie trzeba by nawet ustanawiać kanonu. Jakby tak się zastanowić to żart mówiący o tym jakoby to Ciri miała by być główną bohaterką Cyberpunku, też ma sens. A opowieść o jej przygodach podczas kilkuletniej (z punktu widzenia Geralta, dla niej to może być znacznie więcej) wędrówce, czy wspominanym przez nią świecie, w którym nikt nie jeździ konno, wszyscy mają latające pojazdy, a ludzie zabijają się za pomocą urządzeń przypominających megaskopy (świat futurystyczny, czyżby ten z Cybepunku?), co więcej spędziła tam najwięcej czasu, byłaby dla mnie osobiście bardzo ciekawa.

dariuszp
Gramowicz
09/07/2015 19:46

Te, gdzie tam jest spoiler? Oglądnąłem to 2x i jakoś nic mi nie rzuca się w oczy.

Khalid
Gramowicz
09/07/2015 18:33

Coś mi mówi, że dwa dodatki które CD-P ma jeszcze wypuścić do Wiedźmina to nie będzie koniec serii. Niby mówi się, że kolejnej części nie będzie, ale jakoś w to nie wierze. Gra wyszła im świetnie. Zyski pewnie są imponujące, a nie zabija sie kury znoszącej złote jaja.
Trwa Wczytywanie