Informacje

The Talos Principle: Road to Gehenna z datą premiery

...

Croteam i Devolver Digital podały dokładny termin wydania The Talos Principle: Road to Gehenna na PC. Dodatek ukaże się w tym miesiącu.

The Talos Principle: Road to Gehenna z datą premiery - obrazek 1

Jeszcze w tym miesiącu właściciele The Talos Principle będą mogli powrócić do świata gry w poszukiwaniu kolejnych łamigłówek dzięki dodatkowi Road to Gehenna. Jak poinformowały bowiem Croteam i Devolver Digital, do premiery rozszerzenia dojdzie 23 lipca. Będzie ono dostępne na pecetach, Makach i Linuksie.

Dodatek Road to Gehenna został zapowiedziany w marcu bieżącego roku. Wówczas wspomniano, że po premierze na PC trafi on także (wraz z podstawową wersją The Talos Principle) na PlayStation 4 i nVidię Shield. Rozszerzenie zaoferuje rozgrywkę na kolejnych czterech poziomach, na których czają się zagadki prawdopodobnie jeszcze trudniejsze od tych, z którymi trzeba było się zmagać w pierwotnym wydaniu.

The Talos Principle to jedna z najwyżej ocenionych gier ubiegłego roku. Na pecety trafiła w grudniu. Eksperci docenili ją nie tylko za świetny trening dla szarych komórek, ale także za niezwykle dojrzałą fabułę.

Najnowsze
Lubisz nas?