Informacje

The Talos Principle otrzyma dodatek Road to Gehenna

...

Największa rewelacja końcówki ubiegłego roku doczeka się podzielonego na cztery epizody rozszerzenia. Już teraz można zobaczyć pierwsze screeny.

The Talos Principle otrzyma dodatek Road to Gehenna - obrazek 1

Croteam i Devolver Digital zapowiedziały Road to Gehenna, dodatek to gorąco przyjętej gry logicznej The Talos Principle, która zadebiutowała na pecetach w grudniu 2014 roku. Uriel odkrywa ukrytą część symulacji i próbuje za wszelką cenę uwolnić potępione dusze. Akcja podzielona została na cztery epizody, a gracze mają się spodziewać jednych z najtrudniejszych zagadek do tej pory.

Pojawią się też nowe postacie i nieznana dotąd społeczność, mająca własną historię i filozofię. - Chcieliśmy ponownie nawiedzić świat The Talos Principle i dostarczyć nowych bohaterów oraz nowy świat z własną historią i kulturą. Dzięki Road to Gehenna stworzyliśmy zupełnie nową narrację, która rozgałęzia się i rozszerza podróż głównego bohatera - mówi Tom Jubert, jeden z autorów fabuły w The Talos Principle.

Dodatek będzie dostępny na pecetach tej wiosny. W późniejszym terminie wraz z podstawową wersją gry trafi również na PlayStation 4 i Nvidię Shield.

The Talos Principle otrzyma dodatek Road to Gehenna - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?