E3 2015: Skylanders SuperChargers z figurkami amiibo Donkey Kong i Bowser

Małgorzata Trzyna
2015/06/16 22:49

Figurki Donkey Kong i Bowser będzie można wykorzystać w grze Skylander SuperChargers oraz wybranych grach kompatybilnych z amiibo.

W Skylanders SuperChargers przenosimy się do Skylands, które znalazło się w niebezpieczeństwie. Kaos przygotowuje się do użycia swej najbardziej złowieszczej broni. Specjalna drużyna zwana SuperChargers musi go powstrzymać. Bohaterowie zasiądą za kierownicami i sterami pojazdów lądowych, wodnych i latających. Gra nie będzie jednak skupiać się wyłącznie na pojazdach - będzie można zagrać w tradycyjny sposób, eksplorować świat, walczyć i rozwiązywać mini-zagadki logiczne. Produkcja będzie wspierać ponad 300 figurek z poprzednich odsłon Skylanders, każda postać będzie mogła pokierować wybranym pojazdem.

Podczas konferencji Nintendo ogłoszono, że firma nawiązała współpracę z Activision. Jej efektem będą dwie figurki, Donkey Kong i Bowser, dostępne pakietach startowych Skylanders SuperChargers wyłącznie na platformach Nintendo - Wii U, Wii i 3DS. Zostały one stworzone przez Vicarious Visions.

GramTV przedstawia:

Turbo Charge Donkey Kong będzie miał swój pojazd, Barrel Blaster. Drugą figurką jest Hammer Slam Bowser, z pojazdem Clown Cruiser. Obie figurki mają pełen zestaw ruchów i drzewka rozwoju mocy i umiejętności. Podstawa każdej figurki jest zaprojektowana tak, by można jej było użyć zarówno w przypadku Skylanders SuperChargers, jak i niektórych grach kompatybilnych z amiibo.

Skylanders SuperChargers ukaże się 20 września na Wii, Wii U, 3DS, iOS, PS3, PS4, Xboksie 360 i Xboksie One.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!