Dwuwymiarowy action RPG Death's Gambit trafi na PS4

Patryk Purczyński
2015/06/15 06:53
0
0

Twórcy gry Death's Gambit potwierdzili, że oprócz pecetów trafi ona również na PS4. Zaprezentowano nowe screeny i zwiastun, jest też wstępna data premiery.

Dwuwymiarowy action RPG Death's Gambit trafi na PS4

Death's Gambit zostało zapowiedziane na PlayStation 4. Ekipa White Rabbit, która do tej pory pracowała jedynie nad pecetową wersją gry, ujawniła, że na konsoli Sony tytuł ten pojawi się w 2016 roku. "To dwuwymiarowy action RPG, w którym gracze eksplorują obcą, średniowieczną planetę, pełną bestii, rycerzy i horrorów" - tak Death's Gambit przedstawiają jego twórcy.

"To nieliniowa gra z otwartym światem oraz bossami, którzy przetestują Twoją siłę charakteru i zmuszą do nietuzinkowego myślenia. Na niektórych bossów i kreatury będzie trzeba się wspiąć i walczyć z nimi, stojąc na ich ramionach" - zapowiada White Rabbit.

Przy okazji zapowiedzi wersji Death's Gambit na PS4 przypomniano zwiastun, który pierwszy raz zaprezentowano przy okazji zapowiedzi pecetowej wersji gry. Nowe są z kolei screeny, które możecie już podziwiać w naszej galerii. Więcej informacji dostarcza oficjalna strona Death's Gambit.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!