News

Transformers Devastation zmierza na konsole. Są szczegóły i screeny

Patryk Purczyński, 14.06.2015 14:55 5

Jeden z zachodnich sklepów jeszcze przed oficjalną zapowiedzią ujawnił istnienie Transformers Devastation. Za grę odpowiadają twórcy Bayonetty.

Transformers Devastation zmierza na PlayStation 3, PlayStation 4, Xboksa One i Xboksa 360. Istnienie gry ujawnił sklep Bestbuy, który zdradził podstawowe założenia produkcji, a także pokazał screeny i wzór okładki. Tytuł powstaje w studiu Platinum Games, odpowiedzialnym za obie części Bayonetty, Metal Gear Rising: Revengeance czy powstający na wyłączność Xboksa One Scalebound.

Według ujawnionych informacji, gracze w Transformers Devastation zmierzą się z Megatronem, a do ich dyspozycji oddany zostanie szeroki repertuar manewrów, w tym także kontrataki czy ciosy łączone bez ograniczeń. W planach Platinum Games jest udostępnienie pięciu grywalnych Autobotów. Są to Optimus Prime, Bubblebee, Sideswipe, Wheeljack i Grimlock. Usłyszeć będzie można głosy aktorów znanych z serialu telewizyjnego: Petera Cullena, Dana Gilvezana czy Franka Welkera.

Transformers Devastation ma rzekomo zadebiutować 6 października. Być może więcej o grze usłyszymy w przyszłym tygodniu, podczas targów E3 2015. Na razie polecamy Waszej uwadze galerię screenów. Warto dodać, że gra znikła już z oferty sklepu Best Buy.

najnowsze