Darksiders 2 Definitive Edition z datą premiery, będzie nowy "projekt na wielką skalę"

Patryk Purczyński
2015/06/11 17:25
3
0

Zapowiedziane w pierwszym kwartale bieżącego roku Darksiders 2: Definitive Edition doczekało się ustalenia wstępnego terminu wydania.

Darksiders 2 Definitive Edition z datą premiery, będzie nowy

Tej zimy na konsolach obecnej generacji zjawi się Darksiders 2: Deathinitive Edition. Twórcy obiecują rozdzielczość 1080p, poprawioną grafikę, a także usprawnienia w balansie i dystrybucji łupów. Nowe wydanie zawierać będzie ponadto DLC do drugiej części: Maker Armor Set, The Abyssal Forge, The Demon Lord Belial, Death Rides, Angel of Death, Deadly Despair, Shadow of Death, Mortis Pack, Rusanov's Axe, Van Der Schmash Hammer, Fletcher's Crow Hammer, Mace Maximus i Argul's Tomb.

Za przeniesienie Darksiders 2 na Xboksa One i PlayStation 4 odpowiada ekipa Gunfire Games, stworzona w dużej mierze z ludzi, którzy współtworzyli Vigil Games. To właśnie to studio odpowiadało za dwie pierwsze części Darksiders. Definitive Edition to jednak nie koniec planów, jakie wobec marki nabytej po upadku THQ żywi Nordic Games.

GramTV przedstawia:

- Markę przejęliśmy około dwa lata temu i od tamtego czasu zastanawialiśmy się nad kształtem następnego rozdziału Darksiders - mówi Reinhard Pollice. - Oczywiście będzie następny projekt realizowany na wielką skalę na bazie Darksiders, ale na razie bardzo ważne jest dla nas zaopiekowanie się istniejącymi grami i zaoferowanie ich szerszej grupie odbiorców - wyjaśnia.

Darksiders 2: Definitive Edition zostało zapowiedziane w lutym tego roku. Do tej pory gra została wydana na PC, PS3, X360 i Wii U.

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
12/06/2015 13:10

Ciekawe czy ten kolejny duży projekt to pełnoprawna kolejna część z wcześniej planowanej (przez Vigil Games) tetralogii :)

Usunięty
Usunięty
12/06/2015 00:20

Ja tam sobie gierkę obczaję i zostanę w standardzie przy PC:P

Illidian_Stormrage
Gramowicz
11/06/2015 21:54

Bez urazy sam mam next gena, ale kurde to jest żałosne może od razu zremasterujmy całą poprzednią generację, widać Sony nie chce się dłubac przy PS Now i wolą robić remastery :D.
Trwa Wczytywanie