Nordic Game potwierdza Darksiders 2: Definitive Edition

Piotr Bajda
2015/02/16 16:44
8
0

Wielce prawdopodobna jest także wersja na Xboksa One.

Nordic Game potwierdza Darksiders 2: Definitive Edition

Istnienie Darksideers 2: Definitve Edition na PlayStation 4 zdradził w miniony weekend Amazon. Karta produktu szybko z bazy giganta zniknęła, ale rozlania mleka cofnąć w internecie się nie da. Głos w sprawie musiał w końcu zabrać wydawca. I tak też się stało. Nordic Games w rozmowie z Gamespotem potwierdziło plany wydania odświeżonej wersji Darksiders 2. Rzecznik firmy zaznaczył jednak, żeby zbytnio się informacjami Amazona nie sugerować. Może to oznaczać, że PlayStation 4 nie jest jedyną platformą docelową. Ograniczanie się tylko do niej byłoby zresztą dziwną decyzją, skoro Darksiders od początku jest marką multiplatformową. Więcej szczegółów jednak na razie nie poznaliśmy. Pozostaje jeszcze trochę poczekać.

GramTV przedstawia:

Darksiders II to sequel z prawdziwego zdarzenia. Nie tylko rozwija oryginalną historię, ale też usprawnia znane elementy rozgrywki i wprowadza zupełnie nowe rozwiązania. - pisał w naszej recenzji gry Mateusz. Darksiders II to zatem dobry kandydat do faceliftingu.

Komentarze
8
Usunięty
Usunięty
16/02/2015 21:42

Nie grałem w Darsidersy, ale z powodu nadmiaru ,,kotletów'''', które muszę ograć, ten tytuł sobie odpuszczę.Chociaż z powodu przeczytania tutaj wielu pozytywów na temat tej gry będę brał ją pod uwagę :D.

Usunięty
Usunięty
16/02/2015 18:26

Remaster gen pełną gębą, zamiast robić Darksiders 3 na PC i NG to wolą remasterować, masakiera jakaś ;/.

Usunięty
Usunięty
16/02/2015 18:04

Fajnie by było gdyby była kontynuacja po na prawdę super udanej dwójeczce :)
Trwa Wczytywanie