News

Już 30 lipca wystartuje impreza Płońsk E-Sport Challenge

gram.pl, 03.06.2015 12:50 0

Podczas imprezy gracze będą mogli wziąć udział w trzech turniejach.

W dniach 30 lipca – 2 sierpnia na hali sportowej w Siedlinie odbędzie się impreza Płońsk E-Sport Challenge, podczas której gracze będą mogli zmierzyć się ze sobą w trzech turniejach.

Głównym punktem imprezy będzie turniej Counter Strike Global Offensive. To w ramach tego turnieju gracze będą mogli zdobyć największe nagrody. Organizatorzy przygotowali 64 miejsca dla drużyn, które będą chciały wziąć udział w rozgrywkach. Poza tym podczas imprezy gracze będą mogli spróbować swoich sił w turnieju League of Legends. Tutaj organizatorzy planują przeprowadzenie kwalifikacji online, a do Siedlina wybierze się 6 najlepszych drużyn, dwie natomiast zostaną zaproszone przez organizatorów. Razem w turnieju weźmie udział zatem 8 drużyn. Poza tym znajdzie się również coś dla miłośników wirtualnej piłki nożnej. Gracze będą mogli bowiem wziąć udział w turnieju FIFA 15. Organizatorzy zapewniają 64 miejsca dla chętnych. Zapisy na imprezę wystartują już niedługo.

Nie trzeba się martwić również o umiejscowienie imprezy. Osoby, które mieszkają w Płońsku lub będą miały w nim swój hotel będą mogły przyjechać do Siedlina e-sportowym busem. Sala, w której odbędzie się impreza pomieści ponad 400 miejsc siedzących, nie wliczając w to miejsc stojących. Uczestnicy turniejów będą mogli skorzystać z Player Zone – miejsca, gdzie będą mogli odpocząć. Nad imprezą będą czuwali główni organizatorzy - Kuba „elKU.” Szymańczyk, Grzegorz Nalborski oraz Jarosław „virus” Dąbrowski, a także 20 wolontariuszy i firma ochroniarska. Patronat medialny obejmie gram.pl.

Więcej o imprezie dowiecie się z Facebooka i Twittera, a także oficjalnej strony internetowej.

najnowsze

Overwatch z funkcją replay

Gracze będą mogli odtwarzać przebieg 10 ostatnich meczów z perspektywy dowolnej postaci.