Informacje

The Talos Principle debiutuje na Androidzie, ale ma swoje wymagania

...

Android jest stosowany bardzo powszechnie, ale The Talos Principle jest dostępny tylko na ograniczonej liczbie urządzeń z tym systemem.

The Talos Principle debiutuje na Androidzie, ale ma swoje wymagania - obrazek 1

Shield Tablet, Nexus 9, Shield Android TV - na tych urządzeniach dostępne jest The Talos Principle, ciepło przyjęta gra logiczna od Croteamu. Produkcja chorwackiej ekipy wymaga bowiem nVidii K1 lub X1 na pokładzie, stąd poważne ograniczenia w dostępności tytułu na urządzeniach pracujących pod kontrolą systemu Android.

Co ciekawe, The Talos Principle może być obsługiwane zarówno za pomocą kontrolera, jak i ekranu dotykowego. Gra na Androidzie podzielona została na sześć epizodów. Nabyć można ją oczywiście w sklepie Google Play.

Przypomnijmy, że The Talos Principle to swoisty czarny koń 2014 roku. Gra zadebiutowała dopiero w grudniu i nie miała większych szans załapać się do większości plebiscytów podsumowujących minione 12 miesięcy. Nie zmienia to jednak faktu, że Croteam zaoferował pecetowcom kawał znakomitej gry logicznej. Obecnie trwają prace nad dodatkiem Road to Gehenna.

Najnowsze
Lubisz nas?