Otwarta beta Dirty Bomb od przyszłego tygodnia

Patryk Purczyński
2015/05/28 09:03
1
0

Po przebyciu wyboistej ścieżki Dirty Bomb wreszcie otwiera się na wszystkich chętnych. Londyn z niedalekiej przyszłości zaprasza od przyszłego tygodnia.

Otwarta beta Dirty Bomb od przyszłego tygodnia

- Dirty Bomb zostało ukształtowane przez naszych graczy od fazy testów wersji alfa. Z ich oddaniem i opiniami, a także wsparciem ze strony Nexon America, sądzimy, że stworzyliśmy coś wyjątkowego - mówi Paul Wedgewood, dyrektor wykonawczy Splash Damage. O tym, czy ma rację, będzie można się przekonać już w przyszłym tygodniu. Studio wyznaczyło bowiem rozpoczęcie otwartych betatestów Dirty Bomb na PC 2 czerwca.

Choć akcja gry rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w istocie jest to powrót do korzeni gatunku, skąd zresztą ekipa Splash Damage się wywodzi. - Jesteśmy firmą, która skupia się na tworzeniu wieloosobowych shooterów dla zatwardziałych graczy lubiących rywalizację. 20 lat temu sam obsesyjnie grałem w klanie, uczestniczyłem w turniejach, zrobiłem mod do Quake'a 3, a w rezultacie założyłem Splash Damage z kumplami z klanu i przyjaciółmi - wspomina Westwood.

GramTV przedstawia:

O tym, czego można spodziewać się po Dirty Bomb, przedstawiciele Splash Damage rozmawiają w poniższym materiale wideo.

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
28/05/2015 09:41

Fajne, mi się podoba, miła odmiana Team Fortress :P