Windows 10 zadebiutuje na Xboksie One po wydaniu nowego systemu na PC

Małgorzata Trzyna
2015/05/04 15:54
7
0

Microsoft planuje najpierw wydać Windows 10 na PC, wersje na inne urządzenia (Xbox One, telefony, IoT, HoloLens) zostaną wydane później.

Windows 10 zadebiutuje na Xboksie One po wydaniu nowego systemu na PC

Jak donosi dziennikarz Paul Thurrott, który uczestniczył w specjalnym zdarzeniu poświęconym m.in. Windows 10, system trafi najpierw na PC (latem 2015 roku), później na szereg innych urządzeń, w tym na Xboksa One. Informacje te potwierdził Joe Belfiore, wiceprezes korporacji Microsoft.

GramTV przedstawia:

Po wydaniu Windows 10, system będzie regularnie aktualizowany, za pomocą Windows Update. Aktualizowane będą także rozmaite aplikacje - poczta, kalendarz, mapy, muzyka itd. Z tego właśnie powodu Belfiore nie ogłosił, kiedy prace nad Windows 10 zostaną "ukończone". Nowy Windows będzie można wypróbować przynajmniej na miesiąc przed planowaną datą wydania.

Komentarze
7
Usunięty
Usunięty
05/05/2015 09:14

> Niekotrzy mogą zle interpretować streaming na pc ze będzie można grać na Pc. To chodzi> o to ze w sytuacji np. Takiej ze chce pograć a zona ogląda serial odpalam streaming i> mi obraz leci na Pc ale gram dalej padem, obliczenia wszelkie lecą z konsoli. Tak samo> z tabletem patrzę na tablet i gram ale dla mnie to tylko bajer nic nie przebije 47 calowego> Tv. No sorry :PO to to, w końcu ktoś kuma. A ludzie myśla, że sobie Halo 5 na PC odpala

Usunięty
Usunięty
05/05/2015 08:19

Niekotrzy mogą zle interpretować streaming na pc ze będzie można grać na Pc. To chodzi o to ze w sytuacji np. Takiej ze chce pograć a zona ogląda serial odpalam streaming i mi obraz leci na Pc ale gram dalej padem, obliczenia wszelkie lecą z konsoli. Tak samo z tabletem patrzę na tablet i gram ale dla mnie to tylko bajer nic nie przebije 47 calowego Tv. No sorry :P

Illidian_Stormrage
Gramowicz
04/05/2015 22:50

> Ale win10 na xboxie to nie będzie to samo co na PC?> Tzn nie pogram w np. w WoWa na X''ie?Nie pograsz w żadną grę PC na Xboxie tak samo jak PC''towcy mimo gadania Microsoftu nie pograją w grę konsolową, chyba że zrobią jej port.
Trwa Wczytywanie