Informacje

Batman z Season Pass, PC z własną konferencją na E3 - Gram informacji (30 kwietnia - 2 maja 2015)

5 Grzegorz Ornoch & Paweł Borawski

Zapraszamy do kolejnego "Grama informacji", czyli naszego podsumowania pięciu najważniejszych informacji z ostatnich dni.

Dziś z iście majówkową gracją - materiał jest dostępny od wczorajszego wieczoru dla subskrybujących nas na YouTube, ale dopiero dziś informujemy o nim w newsie. Jeśli chcecie być informowani o naszych filmach w pierwszej kolejności, prosimy o "suba". A tymczasem zapraszamy do oglądania:

5 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
jjakaassss

[m-I]

Odpowiedz
jjakaassss

Odpowiedz
G AjKnowJu

Osobiście staram się ukończyć wszystko co posiadam, w zasadzie to zwykle kupuję kolejną gre dopiero jak skończe wcześniej zakupioną, nawet jezeli gra mnie znudzi, to będę ją wciskał na siłę w konsole, nawet na 10 minut dziennie, żeby przejśc i móc polecieć kupić coś nowego, czego nawet bym nie zrobił gdyby wyszła jakas tam gra na którą czekałem xx lat :)

Odpowiedz
G Damianuss1

Paranoja z tym season passem do Batmana. Ja rozumiem, że walczą z tym rynkiem używek, kto kupi wraz z season passem nie sprzeda gry tak szybko bo będzie czekał na te dodatki, ale do jasnej cholery 40 dolców? Jak mawia moja babka - "Bójcie się Boga". Dziadowanie i tyle.

Odpowiedz
G MisticGohan_MODED

Nom... jeśli gra ma faktycznie zakończenie to staram się je przejść do końca.

Odpowiedz
G Sanders-sama

No to widać ten "finał" będzie dopiero w DLC. Swoją drogą, skoro DLC kosztują tyle co gra, to powinni zrobić je na miarę drugiej podstawki.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?