Ruszyła przedsprzedaż najnowszej powieści Roberta M. Wegnera!

Łukasz Wiśniewski, 21 kwietnia 2015 20:00 5

Gram.pl patronuje całości Opowieści z meekhańskiego Pogranicza Roberta M. Wegnera, więc trzymamy rękę na pulsie. Od wczoraj możecie zamawiać powieść Pamięć wszystkich słów, której premiera zbliża się wielkimi krokami.

Jeśli z jakiegoś powodu nie wiecie nic o twórczości Roberta M. Wegnera to polecam dwa swoje teksty na ten temat - pierwszy znajdziecie tu, a drugi tu. Nie bez powodu też autor zbiera od jakiegoś czasu liczne nagrody - jest trzykrotnym laureatem Nagrody im. Janusza A. Zajdla, dwukrotnym Sfinksa, ma na koncie Srebrne Wyróżnienie Jury Nagrody Literackiej im. Jerzego Żuławskiego i nagrodę Europejskiego Stowarzyszenia Science Fiction (ESFS) dla najbardziej obiecującego młodego twórcy. Pokaźna kolekcja.

Najnowsza powieść Roberta M. Wegnera, zatytułowana Pamięć wszystkich słów to ponad milion znaków. Dużo czytania, ale naprawdę warto (mówię to jako posiadacz egzemplarza recenzenckiego). Od wczoraj możecie ją zamawiać na stronie wydawnictwa Powergraph zarówno w wersji podstawowej, jak też z dodatkowymi gadżetami. Wydawca przygotował też pakiet wszystkich czterech książek składających się na Opowieści z meekhańskiego Pogranicza w w promocyjnej cenie.

Oficjalna premiera powieści będzie miała miejsce 6 maja, wtedy też pojawi się e-book, ale z okazji poznańskiego Festiwalu Fantastyki PYRKON 25 kwietnia odbędzie się prapremiera. W związku z tym, jeśli teraz zamówicie Pamięć wszystkich słów, książka dotrze do was sporo przed premierą... Na koniec oddaję głos samemu autorowi:

Alita: Battle Angel. Miasto złomu – prequel filmu trafił do księgarń
Kodowanie popkultury: ten nasz wspólny Wiedźmin
Chodzenie po bagnach wciąga - już graliśmy w Elder Scrolls Online: Murkmire
Ziemia złych uroków już w księgarniach, przeczytaj pierwszy rozdział powieści
najnowsze