Nadchodzi Halo Online na PC

Patryk Purczyński
2015/03/26 09:56
4
0

Sieciowa, free-to-play, dostosowana do słabszych komputerów, tylko dla Rosji (przynajmniej na razie) - oto nowa gra z uniwersum Halo w pigułce.

Nadchodzi Halo Online na PC

343 Industries potwierdziło istnienie Halo Online. Gra zmierza na pecety dzięki staraniom studiów Saber Interactive i Innova Systems. Wstępnie planowana jest jedynie na rynek rosyjski, ale jej twórcy nie wykluczają, że z czasem stanie się dostępna również dla graczy z innych rejonów świata. Warto przypomnieć, że taką drogę przebył chociażby Warface.

Halo Online nastawione jest wyłącznie na zabawę w trybie wieloosobowym. Oparte jest na zmodyfikowanym silniku Halo 3, co ma zapewnić płynne działanie gry nawet na wiekowych komputerach. Pierwszy kontakt ze światem zewnętrznym tytuł ten będzie miał już tej wiosny - wówczas odbędą się zamknięte betatesty. Dostęp do nich uzyskają jedynie gracze rosyjscy.

GramTV przedstawia:

343 Industries nie zamierza na razie podawać daty premiery finalnej wersji Halo Online. Wiadomo natomiast, że nie ma w planach stworzenia wersji gry na Xboksa One.

Komentarze
4
Usunięty
Usunięty
26/03/2015 13:50

Gdybym ja miał biznes, który opierałby się na handlu z Rosją, a zatrudniałbym masę ludzi, to nie patrzyłbym na okoliczności. Pieniądze to pieniądze. Gdy trzeba zarobić, żeby mieć na życie swoje i dać na życie ludziom, to wyższe idee odchodzą na dalszy plan. Powiedz to sadownikom, którym tony jabłek gniją wyrzucone do rowu i brak im pieniędzy na pensje dla pracowników, a samych jabłek długo nie da się jeść.

Usunięty
Usunięty
26/03/2015 13:44

MS się sprzedało ? A gdzie sankcje dla ruskich ? :) Widać, że ludzie są podzieleni i dla innych są ważne pieniądze a dla innych życie :Dzadymek - no i spadł, ale czarny.

zadymek
Gramowicz
26/03/2015 11:43

Halo na PC?...a dziś podobno spadnie deszcz.
Trwa Wczytywanie