Milestone zapowiada MotoGP 15

Małgorzata Trzyna
2015/03/26 17:15
2
0

Gra zmierza na PC, PS4, PS3, Xboksa One i Xboksa 360, premiera już w czerwcu.

Milestone zapowiedziało MotoGP 15. Nowa odsłona serii pozwoli na personalizację motorów, motocyklistów i drużyn - gracze będą mogli wybierać spośród rozmaitych akcesoriów, których ma być ponad setka. Akcesoria będzie można kupić za wirtualną walutę, GP Credits, zdobywaną podczas wyścigów zarówno w trybie online, jak i offline. Na razie nie wiadomo, czy będzie można nieco przyspieszyć odblokowywanie nowych elementów, kupując GP Credits za prawdziwe pieniądze.

GramTV przedstawia:

W grze pojawi się tryb kariery, powiązany z opcjami personalizacji. Po stworzeniu motocyklisty gracze będą mogli brać udział w wyścigach, dołączając do oficjalnych drużyn biorących udział w mistrzostwach 2015 lub szukać sponsorów dla własnej drużyny. W MotoGP 15 pojawi się także nowy tryb rozgrywki - Beat the Time, czyli wyzwanie polegające na ukończeniu konkretnego okrążenia na wyznaczonym motorze w określonym czasie.

Twórcy zapowiedzieli również, że w grze pojawią się wszystkie zespoły, motocykliści i motory z sezonu 2015 oraz zdarzenia (Real Events) z sezonu 2014.

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
27/03/2015 00:35

Nie chcę być marudny ale... znowu dostaniemy padaczkę w która nie będzie się dało grać.Jestem ciekaw kiedy któryś z wielkich wydawców wydadzą wyścigi jednośladów z prawdziwego zdarzenia ?

Usunięty
Usunięty
26/03/2015 23:07

A optymalizację skopią tak jak przy RIDE i MotoGP14? W tym ostatnim motocykle oświetlone faktyczne ślicznie, ale tekstury bez tuzina GB VRAM-u... masakra. MotoGP 13 nadal kapitalne i najlepsze.