Informacje

Aktualizacja 2.2.0 do Diablo III wprowadzi nowe przedmioty legendarne, zlecenia i nie tylko

... Małgorzata Trzyna

Blizzard ogłosił, że już wkrótce na Publicznym Serwerze Testowym będzie dostępna aktualizacja 2.2.0. Na graczy czekają zmiany w przedmiotach legendarnych, w trybie przygodowym, w balansie klas i ulepszenia rozgrywki.

Aktualizacja 2.2.0 do Diablo III wprowadzi nowe przedmioty legendarne, zlecenia i nie tylko - obrazek 1

Wraz z patchem 2.2.0, w Diablo III zostaną wprowadzone trzy nowe, sześcioelementowe zestawy legendarnych przedmiotów. Niektóre z już istniejących zestawów zostaną przeprojektowane i uzupełnione o nowe premie. W grze pojawi się 15 nowych mocy legendarnych w postaci klejnotów, pancerzy, pierścieni i nie tylko. Niektóre zdolności klasowe zostaną nieznacznie zmodyfikowane, ale w niewielkim stopniu - twórcy chcą raczej poprawić balans i w ciekawy sposób wykorzystać nowe moce legendarne.

Blizzard zapowiedział również, że w Szczelinach Nefalemów i Głębokich Szczelinach pojawią się losowo generowane obszary. Rozgrywkę urozmaici również 20 nowych zleceń oraz zupełnie nowy typ zadań, w których gracze będą musieli ratować dobrych ludzi albo zabijać złych. W grze pojawią się także trzy nowe rodzaje goblinów. Kolejną dobrą wiadomością jest to, że użytkownicy będą mogli korzystać z nowego interfejsu dla elementów wpływających jedynie na wygląd, czyli skrzydeł, zwierzaków, sztandarów i ramek portretów. Na platformach PC i Mac zostanie wprowadzony także nowy system plików CASC, który zastąpi MPQ.

Szczegółowe informacje o nadchodzących zmianach znajdziecie na stronie battle.net.

Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?