Informacje

Gracze łamiący zasady w Path of Exile z ostatnim ostrzeżeniem

...

Grinding Gear Games nie zamierza dłużej tolerować osób, które łamią zasady uczciwej rywalizacji w Path of Exile. Jeśli nadal będą stosować niedozwolone wspomagacze, pożegnają się z grą.

Gracze łamiący zasady w Path of Exile z ostatnim ostrzeżeniem - obrazek 1

"Wykryto, że używasz nieuczciwego oprogramowania. Ta wiadomość to jedyne ostrzeżenie, jakie otrzymasz. Nie używaj nieuczciwego oprogramowania, takiego jak maphacki czy boty. To pogwałcenie sekcji 6. naszych zasad użytkowania, a dodatkowo poddaje twoje konto i komputer ryzyku. Dalsze używanie nieuczciwego oprogramowania będzie skutkowało wygaśnięciem twojego konta w Path of Exile" - komunikat tej treści otrzymały prawie cztery tysiące osób, które wspomagają się niedozwolonymi środkami we wspomnianej produkcji Grinding Gear Games.

Twórcy Path of Exile przestrzegają, że nie będą przyjmować do wiadomości żadnych tłumaczeń. "Jeśli otrzymałeś ostrzeżenie, to znaczy, że używałeś maphacka, albo gorzej" - wyjaśniają. Nie ma też mowy o jakiejkolwiek formie czasowego zawieszenia konta. Wygląda więc na to, że bany będą przyznawane na stałe.

Najnowsze
Lubisz nas?