Nowa gra twórców Gemini Rue i Blackwell

Paweł Pochowski
2015/01/09 12:45
3
0

Przedstawiamy Technobabylon.

Nowa gra twórców Gemini Rue i Blackwell

Jest to cyberpunkowa, dwuwymiarowa przygodówka rozgrywająca się w roku 2087. Jak to najczęściej bywa w tym gatunku, przyszłość nie okazała się zbyt ciekawa dla ludzkości. Co prawda genetyczne modyfikacje wzmacniają ciała i chronią przed chorobami oraz kalectwem, ale miastem rządzi sztuczna inteligencja, a policja za pomocą specjalnej technologii widzi prawie wszystko, trzymając grube teczki z danymi o każdym, w tym także o bohaterach gry. Jest ich trzech. Charlie Regis to agent specjalnej policji szantażowany wiedzą o swoim nienarodzonym dziecku. Latha Sesame, która stała się celem dla zabójców, a także Max Lao, która znajdzie się w trudnym położeniu wybierając pomiędzy prawem, a własnymi uczuciami.

Wiele więcej o grze nie wiemy poza tym, że można liczyć na profesjonalny voice acting oraz premierę wiosną. Jak widać po obrazkach, hołduje ona aktualnej modzie na piksele, ale już wiele gier w ostatnich kilkunastu miesiącach udowodniło, że nie liczy się grafika, a gameplay i klimat. Jeżeli scenariusz Technobabylon będzie tak ciekawy i wciągający jak się zapowiada, gra może być naprawdę ciekawą pozycją dla fanów gatunku. Trzymamy kciuki.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
09/01/2015 20:38

Bardzo interesujące i z niecierpliwością chcemy więcej wiadomości na ten temat :D

Usunięty
Usunięty
09/01/2015 13:48

Przygodówka, cyberpunk, twórcy serii Blackwell. Generalnie te trzy hasła wystarczają, aby się tym tytułem mocno zainteresować :)Ja jestem pierwszy w kolejce :) Czekam na więcej wieści.

elmartin
Gramowicz
09/01/2015 13:09

"dwuwymiarowa przygodówka rozgrywająca się w roku 2087"Czyli jakieś 10 lat po Cyberpunku 2077 :)Tak na poważnie to całkiem fajnie się zapowiada, zobaczymy co z tego wyjdzie ?Tylko czy w 2087 będą zbierali "grube teczki z danymi" ? ;)