Yakuza 5 potwierdzona na rynki zachodnie!

Patryk Purczyński
2014/12/07 11:52
4
0

Stało się wreszcie to, czego fani Yakuzy z Europy i Ameryki Północnej domagali się od dawna. Na Yakuzę 5 trzeba co prawda jeszcze trochę poczekać, ale przynajmniej gra zaczęła się już przygotowywać na wypad poza Japonię.

Yakuza 5 potwierdzona na rynki zachodnie!

Yakuza 5 latem przyszłego roku ukażę się na Zachodzie - potwierdziły SEGA i Sony podczas PlayStation Experience. Gra została wydana w Japonii dokładnie dwa lata i jeden dzień temu. Do tej pory fani serii z pozostałych części świata z wytęsknieniem wyczekiwali ogłoszenia zlokalizowanych wersji na rynki europejski i północnoamerykańskie - pojawianie się kolejnych odsłon z niemałym opóźnieniem poza Japonią to już bowiem tradycja.

Sony ogłosiło ponadto, że już w przyszłym tygodniu na PSN trafią wydane wcześniej na Zachodzie Yakuza 4 i Yakuza: Dead Souls. "Piątkę" można natomiast podziwiać w nowym zwiastunie, który prezentujemy poniżej.

GramTV przedstawia:

Komentarze
4
Karfein
Gramowicz
07/12/2014 23:01

W ogóle to autor newsa się przeniósł w czasie chyba. Yakuza 4 i Yakuza: Dead Souls są od dziś do kupienia - nie od przyszłego tygodnia. Swoje backupowe cyfrowe egzemplarze już mam :)

Usunięty
Usunięty
07/12/2014 22:36

Nie wiem sam czy czekam... Poprzednia część jest ciekawa choć cudem tez nie jest. Może się przekonam jeszcze, sporo grałem ale jeszcze dużo zostało.chcę nową Onimushę. Ciekawe czy powstanie kolejna część.

Karfein
Gramowicz
07/12/2014 15:16

> Bardzo dobrze. Japońskich gier nigdy za wiele. Ale bardziej ujarałaby mnie wieść o przywiezieniu> do Europy Ishina. Każda jedna gra samurajska jest na wagę diamentów.Więc napisz z hashtagiem #BuildingTheList na Twitterze @giocorsi, że chcesz zobaczyć jeszcze Ishin. I nie zapominaj o Yakuza: Kenzan!, bo tej też nam brakuje. I to już 6 lat (wyszła przed Yakuza 3 jeszcze i na zachód nie zawitała). Trzeba się spieszyć, bo wydawanie gier na PS3 w końcu zacznie być zbyt ryzykowne dla Segi.No i dopisz się na forums.sega.com i blogs.sega.com i na fejsie - ponoć czytają wszystko, więc każdy jeden głos z tłumu się liczy.Ja od siebie wciąż walczę poza powyższymi o 1&2 HD Edition, obie części z PSP, no i Yakuza Zero. Jedna gra do przodu, ale łącznie aż 6 jesteśmy w tyle za Japonią.I komu nie żal kasy, niech zakupi na PSN-ie, by poprzeć portfelem swój głos. Na to SEGA będzie liczyć przede wszystkim.
Trwa Wczytywanie