Sony Santa Monica zapowiada trzy gry na PS4

Patryk Purczyński
2014/12/07 13:27

Może i nowego God of Wara zabrakło na PlayStation Experience, ale nie znaczy to, że Sony Santa Monica w ogóle nie zaznaczyła swojej obecności na tej imprezie. Zaznaczyła, i to potrójnie!

Sony Santa Monica zapowiada trzy gry na PS4

Tłusta księżniczka doczeka się nowej gry. Podczas PlayStation Experience Sony Santa Monica zaprezentowało zwiastun Fat Princess Adventures, które zmierza wyłącznie na PS4. Pokazane w trailerze fragmenty rozgrywki sugerują, że założenia produkcji są podobne jak w przypadku poprzednich części. Wygląda zatem na to, że na graczy czeka dzika przygoda w kilkuosobowym gronie.

Na tym jednak nie koniec. PS4 dostanie jeszcze dwa inne tytuły, nad którymi pieczę sprawuje oddział z Santa Monica. Na razie niewiele o nich wiadomo. Zwłaszcza Wattam prezentuje się zagadkowo. Zabawnie, ale zagadkowo. Więcej informacji mamy poznać w przyszłym roku. Mrocznie i tajemniczo zapowiada się z kolei What Remains of Edith Finch.

Zwiastuny wszystkich tych trzech tytułów prezentujemy poniżej.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
UnEsCo
Gramowicz
09/12/2014 19:11

Wszystko słabe. Przykre

Phobos_s
Gramowicz
08/12/2014 11:09

Hmm... What Remains of Edith Finch? Czy to odpowiedź Sony na The Vanishing of Ethan Carter? :)Ale zwiastun miał ciekawy klimat. Czekam na więcej informacji na temat tego tytułu.

jkoplztore
Gramowicz
07/12/2014 15:02

[m-Abi]