Informacje

Nowa aktualizacja do Driveclub już dostępna

4 Katarzyna Dąbkowska

Nie, nadal nie ma poprawy w rozgrywkach online i kolejne nie – nadal nic nie wiadomo o Driveclub PS Plus Edition.

Nowa aktualizacja do Driveclub już dostępna - obrazek 1

Driveclub swoją premierę zaliczył w październiku. Od tamtej pory gra jest stale aktualizowana, bowiem twórcy gry nadal walczą z serwerami. Evolution Studios postanowiło udostępnić graczom kolejny update, który... nie, nie poprawi zbytnio sytuacji z rozgrywką online, jeśli na to liczyliście. Nowy patch wnosi za to kilka nowości.

Na ukojenie nerwów Evolution Studios zaserwowało graczom trzy nowe trasy: Yedapalli w Indiach, Los Pelambres w Chile oraz Wester Ross w Szkocji. Do gry został dodany również tryb fotograficzny z możliwością dzielenia się zrobionymi przez nas zdjęciami ze znajomymi z pomocą przycisku Share na padzie. Aktualizacja dodaje również wsparcie dla nadchodzących dodatków – Ignition Tour Pack oraz Photo-Finish Tour Pack.

Więcej o najnowszej aktualizacji do Driveclub znajdziecie na oficjalnym koncie gry na Facebooku. Nie znajdziecie tam jednak informacji na temat premiery darmowej wersji gry dla subskrybentów PS Plus. Linka do strony znajdziecie tutaj.

4 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Mrocz

"Nie, nadal nie ma poprawy w rozgrywkach online"

Od dłuższego czasu bez problemów gram Online. Dlaczego Gram.pl wprowadza ludzi w błąd?

Owszem dalej nie ma wyzwań, ale gra online działa już bardzo dobrze.


Oprócz tego Photo Finish Tour Pack to jest właśnie dodatek wprowadzający Photo Mode. Więc łatka nie "przygotowuje" tej gry po to, tylko go dodaje.

Odpowiedz
Urungulu

@Mrocz - czyli po klubach można już grać? Odstawiłem DC na sporo czasu i straciłem trochę kontakt. Wszyscy pisali, że dalej jest tragedia, to odpuszczałem ;)

Odpowiedz
Mrocz

@Urungulu - tak można już grac, i to od kilku tygodni. Sam mam klub wypełniony znajomymi i odblokowane wszystkie klubowe auta. Sam regularnie gram online ze znajomymi. Owszem raz na jakiś czas się zdarzy, że kogoś wywali czy coś (mnie osobiście rzadko), ale w której grze czasem nie wywali nas z serwera?

Nagranie mojego kolegi, który jest w klubie, sam nie nagrywam z Share ostatnio więc wrzucam jego jako dowód, że online działa:

https://www.youtube.com/watch?v=sn5B6K9PRCY

Podsumowując w okół gry zrobiono sztuczny negatywny Hype. Gra miała swoje problemy z którymi Evolution się niemalże już uporało i mało tego próbuje to graczom wynagrodzić czego na próżno szukać u innych producentów gier. Gra od premiery może i miała problemy z Online, ale Offline działała perfekt. Żadnych glitchy, stały framerate bez dropów i pełna funkcjonalność. Gra sama w sobie też jest świetna, ma bardzo dobry model jazdy i świetne AI, które daje nam spore wyzwanie. Do tego stawia na zacięte wyścigi o każdy metr.

Odpowiedz
Urungulu

@Mrocz - ja brałem w preorderze upgrade dla Plusowiczów, także w październiku trochę ograłem offline i od samego początku twierdziłem, że model jazdy i ogólna zabawa jest świetna, tylko szkoda tego online. Jakoś nie bardzo miałem ostatnio czas, to i PS4 odstawiłem, ale widać nic, tylko wracać ;)

Poszperam po forach, może ktoś przygarnie nooba :D Dzięki za info, bo faktycznie wszyscy trąbili, że nic nie działa. Pozdro!

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?