Symulator Kozy będzie wkrótce darmowym MMO

Katarzyna Dąbkowska
2014/11/17 13:20

World of Warcraft się chowa!

Symulator Kozy będzie wkrótce darmowym MMO

Symulator Kozy to jedna z najbardziej osobliwych gier, jakie pojawiły się ostatnimi czasy na PC i mobilkach z Androidem i iOS. A będzie jeszcze bardziej surrealistycznie, bowiem twórcy gry zapowiedzieli właśnie, że szykują nowe rozszerzenie. Dodatek wprowadzi niedługo tryb MMO do gry!

Nowe rozszerzenie będzie całkowicie darmowe. Twórcy zapowiadają wiele nowości. Spodziewać się możemy na pewno dużej dawki dobrego humoru, a także pojedynków między frakcjami kóz i owiec, mnóstwa zadań do wykonania, jak również zbierania punktów doświadczenia czy walki z dinozaurami bądź kurczakami. Na początku gry wybierzemy sobie przede wszystkim klasę naszego parzystokopytnego woja. Będziemy mogli wcielić się w Wojownika, Łotra, Magika, Łowcę lub... Mikrofalówkę.

GramTV przedstawia:

Nie, nie jest to żart, Coffee Stain Studios naprawdę wyda nowe DLC. Dodatek ma być dostępny za darmo na Steamie już 20 listopada. Rozszerzenie będzie grywalne również na Maku i Linuksie. Poniżej zwiastun nadchodzącego DLC:

Komentarze
13
Madoc
Gramowicz
18/11/2014 17:08

Świetnie pokazany proces tworzenia rozszerzeń.

Prince_Miki
Gramowicz
18/11/2014 13:31

Po co zawracają głowę Far Cry''em 4, skoro nadchodzi gra tysiąclecia. xD

Usunięty
Usunięty
18/11/2014 12:46

Zastanawiam się czy aby na pewno nie mam zbyt bujnej wyobraźni... może po prostu mam dziwny sen że czytam artykuł o czymś dziwny i oglądam jeszcze dziwniejszy trailer.
Trwa Wczytywanie