Informacje

Powstaje gra LEGO Jurassic World?

4 Katarzyna Dąbkowska

Plotki plotkami, ale dinozaury w LEGO Batman 3: Beyond Gotham zwiastować mogą nową grę.

Powstaje gra LEGO Jurassic World? - obrazek 1

Po ukończeniu LEGO Batman 3: Beyond Gotham na graczy czeka nie lada niespodzianka. Okazuje się bowiem, że z napisów końcowych możemy nie tylko wyczytać, kto harował w pocie czoła, żeby wydać kolejną odsłonę serii LEGO z Batmanem i Robinem w rolach głównych. Jedna z animacji przedstawia bowiem scenę, w której pojawia się Tyrannosaurus Rex (załączony na zdjęciu powyżej). W tle można usłyszeć również muzykę z Parku Jurajskiego. Czyżby twórcy pokusili się o wskazówkę do następnej gry?

To bardzo możliwe. We wrześniu na jednej ze stron związanych z klockowym światem pojawiła się informacja, jakoby w produkcji było już growe LEGO Jurassic World. Artykuł jednak został szybko usunięty z sieci. Takie informacje wypłynęły również ze sklepu Toys 'R Us. Od dawne też wiadomo, że w połowie przyszłego roku pojawią się klocki związane z Parkiem Jurajskim. Jest zatem spore prawdopodobieństwo, że mniej więcej w tym samym czasie pojawi się również nowa gra z serii LEGO z klockowymi dinozaurami w rolach głównych.

Chwilowo Warner Bros. nie komentuje doniesień.

4 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Gohan1989

Bardzo dobrze! nie ma w zasadzie dobrej gry z dinozaurami

Odpowiedz
otoczenie

Odpowiedz
transwizja

nie jestem fanem Lego, ale pewnie zagram. bardzo zawiodłem się na Parku Jurajskim od Telltale.
szkoda, że nie zapowiada się na remake Operation Genesis, czy Trespassera.

Odpowiedz
neez1998

Moje 2 marzenia z dzieciństwa. Więcej dinozaurów i jeszcze więcej LEGO, a tu proszę mam 2 pieczenie na jednym ogniu. Chyba popłaczę się ze szczęścia, a no i gra poleci w pre-order. I rzecz jasna fajnie było by, gdyby wyszła kolekcjonerka.

Odpowiedz
G Ring5

Drogi gramie, czy Wy macie jakas obsesje na punkcie przekrecania tytulow, czy samo tak wychodzi? Tu widze JuRRasic zamiast JuraSSic, w tym artykule http://www.gram.pl/news/2014/11/03/konkurs-do-wygrania-trzy-pakiety-trylogii-oddysey-one.shtml autor z uporem godnym lepszej sprawy raz za razem pisze oDDysey zamiast OdySSey, pomimo faktu, iz w artykule zamieszczone jest zdjecie z poprawna pisownia...

Czy naprawde nie da sie takich rzeczy uniknac? Przeciez sprawdzenie pisowni oryginalnego tytulu w sytuacji, gdy podaje sie zrodlo, nie jest jakas wielka filozofia, prawda?

A juz z innej beczki - mam nadzieje, ze to tylko easter egg. Gry z serii LEGO powoli zaczynaja przechodzic z jakosci w ilosc, a to nie jest dobry kierunek. Wkrotce strach bedzie otworzyc lodowke, bo przeciez tam tez moze na nas czekac LEGO...

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?