Informacje

Civilization Revolution 2 w końcu na Androidzie

2 Katarzyna Dąbkowska

Macie dość mikrotransakcji? 2K Games zadbało i o Was.

Civilization Revolution 2 w końcu na Androidzie - obrazek 1

W lipcu w App Store pojawiło się Sid Meier's Civilization Revolution 2. Posiadacze sprzętów z Androidem musieli nieco poczekać na swoją kolej. Na szczęście grę można już pobierać również z Google Play. Civilization Revolution 2 nie przewiduje żadnych mikrotransakcji, jednak cena gry nie powala. Żeby zasiąść do budowania nowej cywilizacji, na wstępie musimy zainwestować niecałe 62 złote.

Civilization Revolution 2 nie różni się znacznie od swoich poprzedników z serii. Mamy tu do czynienia ze strategia turową. Celem gracza jest zbudowanie cywilizacji od podstaw. Prócz standardowych rozwiązań w grze znajdziemy także klika nowości, tj. współczesna medycyna czy Dolina Krzemowa.

Jeśli jesteście zainteresowani tematem i macie ochotę wypróbować Civilization Revolution 2 na Waszych sprzętach z Androidem, odsyłamy Was do Google Play. Linka znajdziecie tutaj.

2 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
otoczenie

Odpowiedz
Masquamacus

yh, gra mobilna za 62zł? Toż to nawet na PS4 na wyprzy można taniej gry kupić (demo MGS V za 38zł). Poczekam na promo za 3zł ;) za tyle kupiłem civilizations na WP7 (sto lat temu ten system był nowy i nawet całkiem użyteczny, serio).

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?