Informacje

Diablo III - trwa długi weekend z podwójnym doświadczeniem

24 Mateusz Stanisławski

Również w świecie Sanktuarium czekają na Was bonusy z okazji Halloween. Posiadacze Diablo III – zarówno w wersji na pecety, jak i konsole – jeszcze przez kilkadziesiąt godzin mogą liczyć na premie do zdobywanego złota i doświadczenia.

Diablo III - trwa długi weekend z podwójnym doświadczeniem - obrazek 1

„W ten weekend zapraszamy was do udziału w uroczystym święcie ku czci prastarych duchów poległych. Wszyscy śmiertelnicy, którzy zalogują się do Diablo III na dowolnej platformie w najbliższy weekend, otrzymają premię +100 proc. do zdobywanego złota i PD! Jak zawsze, premie te będą się kumulować z już działającymi, także zapewnianymi przez przedmioty, kapliczki, Studnie Natchnienia i punkty mistrzostwa.” – czytamy w najnowszym ogłoszeniu na witrynie Battle.net.

W przypadku wersji na komputery osobiste premia będzie obowiązywać do końca poniedziałku, z kolei osoby grające na konsolach mogą cieszyć się z mnożnika złota i doświadczenia do 4 listopada (godz. 8:59).

24 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
diabol_16

Szybki news :D doświadczenie jest od piątku

Odpowiedz
Gohan1989

Pewnie to przez święto, wszyscy zajęci kupowaniem zniczów i kwiatów i niema komu newsów pisać

Odpowiedz
G Runners_High

Słabo, można było pokusić się o jakiś faktyczny event, a nie tylko podniesienie statystyk. Jakieś transmogryfikacje, ba głupi sztandar nawet. Niestety blizz Diablo traktuje mocno po macoszemu i chociaż zawsze tej gry broniłem to od 2 miesięcy nawet nie myślę, żeby w nią grać.

Odpowiedz
BigQ800

Jak ja się cieszę, że tego nie kupiłem. Wystarczy że blizzowi dałem zarobić na 1szej części StarCrafta

Odpowiedz
pietnascie66

Od 8 lat ponad 300 tys użytkowników ściąga wszystko bez limitów. ŚCIĄGAJ BEZPIECZNIE, ANONIMOWO I LEGALNIE !

Dlaczego ? Nowa metoda pobierania, która symuluje pobieranie poczty mailowej z bardzo dużymi załącznikami.

Nic nie wysyłasz, nic nikomu nie udostępniasz. A w przypadku gdyby ktoś monitorował Twoją sieć, to nie widzi nic, poza dużą ilością maili.
A maile są objęte tajemnicą korespondencji :)

Call of Duty: Advanced Warfare, Sid Meier's Civilization: Beyond Earth PL, Sleeping Dogs: Definitive Edition , The Evil Within, Ryse: Son of Rome, Śródziemie: Cień Mordoru PL, Obcy: Izolacja, Forza Horizon 2 oraz FIFA 15 PL DUBBING na wszystkie platformy - już do pobrania !!!

Transformers: Wiek Zagłady, Jak Wytresować Smoka 2 | Dubbing PL, Dracula Historia Nieznana, Dawca pamięci , The November Man, Na skraju jutra LEKTOR PL | Grace księżna Monako 1080p BluRay, Destiny PL, Godzilla | Lektor ... i wiele innych gier, programów, seriali i filmów z lektorem lub dubbingiem.

Jeżeli czego szukasz, a nie ma tego u nas NAPISZ PROŚBĘ ! Wstawimy to w max 2 dni !

Pamiętaj: CAŁY ROK ŚCIĄGANIA BEZ LIMITÓW ! (żadne konto premium tego nie przebije !)

Zapraszamy na http://goo.gl/PXpcLW - skrót do polskiego forum

Odpowiedz
diabol_16

> Jak ja się cieszę, że tego nie kupiłem. Wystarczy że blizzowi dałem zarobić na 1szej
> części StarCrafta

Ja kupiłem za Ciebie :P bo mam wersje na PC z dodatkiem i wersje PS4 oraz w tamtym tygodniu kupiłem dziewczynie na lapka z dodatkiem :D niech się uczy grać :P

Ja się ciesze z tego :P
Wersja na PC na razie odpoczywa i akurat chce zrobić platynę na PS4 i w piątek odpaliłem grę.
Po 13h grania mam 63 poziom jednej postaci. Skróciło mój czas o polowe grania. Jeszcze dzisiaj zacznę hardcorową postacią i będzie git :P

Odpowiedz
Levario

Dobrze wiedzieć, choć grę przeszedłem na wszelkie możliwe sposoby i została mi tylko postać hardcorowa też 10 poziomów do 30-ego i finito. Osiągnięcia porobione ;)

Odpowiedz
G borias

Z chęcią podbiję trochę moje trzy ulubione postacie.

Odpowiedz
scyzor

Dla mnie Diablo 3 to skończona historia. Źle tą grę zrobili, tzn. zrobili inną grę niż Diablo 2, niektórym się podoba, a mi coraz mniej. Jest World of Warcraft gdy komuś się marzy bardziej RPG, rozwijanie postaci tygodniami. PVP leży ale jest/będzie Heroes of the Storm, który będzie polem do takich zabaw, ale to nie znaczy że Diablo 3 ma być aż tak pociętą grą. Grze przede wszystkim po prostu przydałby się kolejny dodatek, jeśli nie dwa. Wyrzucenie z gry Auction House uważam za głupi pomysł. Powinna być jakaś platforma do handlu, jakieś gry tworzone tylko z myślą o wymianie przedmiotów. Przecież to dzięki temu żyło Diablo 2. A poszli od skrajności - real money AH, w skrajność czyli zabicie handlu.

Odpowiedz
dolomolo

[m-G.]

Odpowiedz
Luqstar

> Dla mnie Diablo 3 to skończona historia. Źle tą grę zrobili, tzn. zrobili inną grę niż
> Diablo 2, niektórym się podoba, a mi coraz mniej. Jest World of Warcraft gdy komuś się
> marzy bardziej RPG, rozwijanie postaci tygodniami. PVP leży ale jest/będzie Heroes of
> the Storm, który będzie polem do takich zabaw, ale to nie znaczy że Diablo 3 ma być aż
> tak pociętą grą. Grze przede wszystkim po prostu przydałby się kolejny dodatek, jeśli
> nie dwa. Wyrzucenie z gry Auction House uważam za głupi pomysł. Powinna być jakaś platforma
> do handlu, jakieś gry tworzone tylko z myślą o wymianie przedmiotów. Przecież to dzięki
> temu żyło Diablo 2. A poszli od skrajności - real money AH, w skrajność czyli zabicie
> handlu.

Diablo III nie ma szans żeby żyło tyle co DII chyba, że przez cały czas będą tę grę usprawniać, wydawać duże patche, dodatki. W innym przypadku gra będzie martwa.

Odpowiedz
vegost

> Diablo III nie ma szans żeby żyło tyle co DII chyba, że przez cały czas będą tę grę usprawniać,
> wydawać duże patche, dodatki. W innym przypadku gra będzie martwa.
Przecież już jest martwa. Prawie nikogo nie ma na serwerach a grają tylko ci, co chcą wykoksać grę na 100%. Szczerze nie widzę w tym żadnego sensu.

Odpowiedz
Luqstar

Martwa pewnie jeszcze nie jest, ale niedługo tak się stanie, po czym kolejna reanimacja trupa za sprawą kolejnego aktu i wyciętymi talizmanami z podstawki.

Odpowiedz
G Braveheart

> Przecież już jest martwa. Prawie nikogo nie ma na serwerach a grają tylko ci, co chcą
> wykoksać grę na 100%. Szczerze nie widzę w tym żadnego sensu.
hahahah martwa... powiedział co wiedział, ten co w tę grę grał tyle co kot napłakał czyli całe nic...wciąż gra w to mnóstwo osób.

Odpowiedz
G Braveheart

> Wyrzucenie z gry Auction House uważam za głupi pomysł.
Przecież AH zabił tę grę. Jego usunięcie było najlepszym krokiem jaki Blizzard mógł zrobić. Najlepsze itemy kosztowały krocie a je dropiły setki botów. Za AH tęsknią tylko Ci co "grali w AH" siedząc godzinami na nim i zarabiali real money bo był to niezły sposób legalnego dorobku. Nie grali w Diablo 3 tylko w "Auction House Tycoon" Zwykły śmiertelnik mógł pomarzyć o kupieniu itemu end game bo kosztował załóżmy 2 miliardy golda jak i system dropu był skopany a zanim by się podniosło z ziemi te 2 miliardy to oho ho ho czasu trochę musiało minąć. Gracze z itemami kupionymi za real kasę.. to ma być gracz ?. Nie ma to jak równi i równiejsi.Od dłuższego czasu jest nowy system dropu w którym to każdy gracz ma szanse zdobyć przyzwoite itemy o przyzwoitych statystykach i o to właśnie chodzi. Przedmiotami co najwyżej możesz się podzielić przez pewien czas z osobami z którymi grasz/grałeś w drużynie i tylko z nimi. A normalny handel po co został "zabity" a no po to żeby nikt na nikim nie zarabiał realnych pieniędzy. Skoro Blizzard nie zarabia to i inni nie mogą.Żeby chociażby nie było aukcji takich jak tutaj. http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=diablo+2&search_scope=category-45745&bmatch=seng-v6-p-1-ce-1021albo tutaj http://allegro.pl/diablo-2-ladder-oszczep-6-40-6-java-40-ias-scl-i4669877986.htmlTo wszystko dropi bociarnia a nie gracze i w przypadku Diablo 3 byłoby podobnie. Takich aukcji było by na pęczki i nie tylko na allegro, powstało by wiele internetowych sklepów które by oferowały przedmioty za realną gotówkę. Chciałbyś coś takiego bo ja nie.A teraz w mega mega skrócie: Na chwilę obecną w tej grze każdy teraz ma równe szanse. :D Pozdrawiam.

Odpowiedz
Luqstar

@up właśnie mi przypomniałeś jakie dziadowskie itemy ma DIII w porównaniu do Diablo II. Bez kitu, żenada.

Odpowiedz
vegost

> hahahah martwa... powiedział co wiedział, ten co w tę grę grał tyle co kot napłakał czyli
> całe nic...
> wciąż gra w to mnóstwo osób.
Chyba tylko twoi znajomi grają i uważasz, że gra mnóstwo osób. Dodatek ma już swój czas po premierze. Umrze tak samo szybko jak umarło Diablo 3. Czyli ile trzeba było czasu ? Pół roku ? Jakoś tak. Nikt nie grał. A co ma wspólnego mój czas spędzony w grze ? Myślisz, że tylko ja grałem do dwóch przejść gry ? Gra jest nudna i tyle. D3 odżył po dodatku i też nie na długo. Dlatego też te dodatki są w produkcji, żeby ożywiać trupa.

Odpowiedz
G Braveheart

> @up właśnie mi przypomniałeś jakie dziadowskie itemy ma DIII w porównaniu do Diablo II.
> Bez kitu, żenada.
Jakie dziadowskie miał, to kwestia sporna. A nie ma tu się co oszukiwać D2 na początku też nie było wybitnie mega hiper jeśli chodzi o przedmioty i dopiero dodatek LoD wiele zmienił a w szczególności późniejszy patch wprowadzający masę Słów Runicznych... ale co ja tam mogę wiedzieć ;-)

Odpowiedz
Luqstar

@up no ta, zapomniałem, że DIII to strasznie pocięta gra.

Odpowiedz
G Braveheart

> Chyba tylko twoi znajomi grają i uważasz, że gra mnóstwo osób. Dodatek ma już swój czas
> po premierze. Umrze tak samo szybko jak umarło Diablo 3. Czyli ile trzeba było czasu
> ? Pół roku ? Jakoś tak. Nikt nie grał. A co ma wspólnego mój czas spędzony w grze ?
> Myślisz, że tylko ja grałem do dwóch przejść gry ? Gra jest nudna i tyle. D3 odżył po
> dodatku i też nie na długo. Dlatego też te dodatki są w produkcji, żeby ożywiać trupa.
Ty chyba nie wiesz co wypisujesz. Twierdzenie że gra ma status trupa jest skrajną przesadą i bzdurą totalną. Jest multum klanów, [tak w tej grze są teraz klany] które mają własne serwery TS i grają między sobą nie wspominając już o różnych community na których potrafi siedzieć pare tysi osób. Ja jakoś nigdy nie miałem problemów żeby z kimś zagrać czy to w nędznych publikach czy ze znajomymi a znajomych przewinęło się wielu i wielu do dziś pozostało. RoS sporo zmienił. Wprowadził tryb przygody: a ostatni patch; Głębokie Szczeliny [największe wyzwanie jak na ten moment bo im większa szczelina tym większy poziom jej trudności] nie mówiąc o sezonach [sam nie jestem ich zwolennikiem bo pierwszy sezon nie ma zbytnio nic nowego do zaoferowania jeśli chodzi o przedmioty ot. Parę legend które za wiele nie zmieniają. Ciekaw jestem kolejnych sezonów bo Blizzard będzie musiał dać nowe itemy sezonowe]Czego ty oczekujesz po grze HnS ? otwartego ogromnego świata z wielowątkową fabułą ?. Przepraszam ale to nie ta liga. Gry HnS się lubi albo nie. Bo w nich właśnie chodzi o bezustanne tłuczenie mobów polując na przedmioty stając się co raz to lepszym i tłukąc te moby w jak najszybszym czasie i to właśnie trzeba lubić co na dłuższą może wydawać się nudne ale tak to właśnie w przypadku takich gier działa. Gra ciągle się zmienia i Blizzard daje te zmiany za darmo wszystkim graczom. Patche większe czy mniejsze będą wychodzić, to nie ulega wątpliwości bo do kolejnego dodatku jeszcze daleka droga a tylko wprowadzenie dodatku będzie skutkowało wydaniem kasy ale to już zupełnie inna para kaloszy bo zapewne kolejny dodatek wprowadzi wiele zmian.A jeśli chodzi o sezony. Wielu ludzi na nie "wjechało" mimo iż zaczyna się tam od zera. I wielu ludzi ze względu na nie wróciło też do gry, mimo iż mieli załóżmy przegrane 900 godzin a nawet i więcej oraz dobrze ubrane postaci.Pozdrawiam.

Odpowiedz
G Braveheart

> @up no ta, zapomniałem, że DIII to strasznie pocięta gra.
I co jeszcze powiesz, że D2 też było pocięte ?. A no tak zapomniałem w dzisiejszych czasach [czasach dlc] wszystkie gry są ciętakami bo wszystko jest cięte... =.=Dać paznokieć to wezmą palec i tak dalej i tak dalej aż ciała zbraknie.

Odpowiedz
Luqstar

Nie, DII nie było pocięte i ja zdaję sobie sprawę, że mamy inne czasy.

Odpowiedz
G Braveheart

> Nie, DII nie było pocięte i ja zdaję sobie sprawę, że mamy inne czasy.
A skąd wiesz... bo to były... wtedy inne czasy ?... czasy gdzie gry miały pełnoprawne dodatki a nie dlc ?. Też może być.Równie dobrze można twierdzić, że w tibia gdy wychodziła była ciętakiem [bo tam też są jako tako wprowadzane zmiany i wydawać się może, że wszystko mogło być od razu a nie po czasie /miesiącach/latach] albo taki WoW. Też ciętak ? [O Matko! WoW ciętakiem zaraz mnie zjedzą Oo]W przypadku D3 jest taka sama powtórka z rozrywki co w przypadku D2. Zmiany, zmiany i ulepszenia po czasie erego z wprowadzeniem dodatku ale mało kto to dostrzega. PS: Jest takie button. zwie się "odpowiedz"

Odpowiedz
Luqstar

Człeniu, to Ty mi z jakimiś Tbiami wyjeżdżasz i grą z gatunku MMO za którą płaci się miesięczny abonament? Diablo III na premierę to była jedna, wielka, zmieszana ze smarkami mela skierowana prosto w twarz fanów tej serii i Twoje (słabe) usprawiedliwianie tej gry Diablopodobnej nic Ci nie dadzą. Uwierz mi. "Bo z Diablo II było podobnie" - ludzie trzymajcie mnie. Ty w ogóle śledziłeś przebieg tej produkcji od zapowiedzi, aż do nieszczęsnego 15 maja 2012r.? Wiesz co miało być w tej grze, a ostatecznie się w niej nie znalazło, bo Blizzard stwierdził, że coś nie jest "awesome" (czyli wydymajmy naszych fanów wycinając to i dając w płatnych dodatkach)? A tak naprawdę w rezultacie wyszło tak, że w tej grze awesome jest tylko feeling walki, a cała reszta jest co najwyżej dobra. Poza tym myślisz, że Blizzard robi komuś łaskę tym, że wydaje jakieś patche które usprawniają grę? Niech nie wydaje to Diablo III będzie martwe i dokupienia w Biedronce za 10zł. Już nie mówiąc o tym, że straciliby dobry wizerunek na który pracowali ładnych parę lat, a który i tak sobie nadszarpali po wydaniu DIII.

Diablo III w obecnej formie jest niezłe, ale nic poza tym, a sam dodatek był dla mnie śmieszny jeśli chodzi o zawartość i to wydany po dwóch latach od premiery podstawki, tyle się[m] nad jednym aktem i Palkiem. No ale jak Ty się jarasz takimi rzeczami jak swobodne przemieszczanie się między aktami w płatnym dodatku to ja nie mam więcej pytać.

PS: Masz jakiś problem z domyśleniem się, że moje odpowiedzi są kierowane do Twojej osoby i mam Ci bezpośrednio odpisywać? Jakoś nie zauważyłem w tym temacie gorącej dyskusji z udziałem wielu użytkowników, ale spoko, jak sobie życzysz. Zresztą tak naprawdę to już koniec tematu bo nasza rozmowa i tak sprowadzi się do jednego https://www.youtube.com/watch?v=SnkZGN_xIVs

Odpowiedz
G Isildur

BAN - Za chamstwo i słownictwo.

Odpowiedz
G Lordpilot

> Chyba tylko twoi znajomi grają i uważasz, że gra mnóstwo osób.^^ Moi znajomi akurat już nie grają, za to ja czasem sobie jeszcze pogrywam, z randomami. Praktycznie w 99% wypadków gram w pełnym squadzie, rzadko kiedy sam, bo w Diablo III wciąż gra mnóstwo ludzi.O grze możesz mieć zdanie jakie chcesz (masz bardzo złe - spoko), ale nie kłam i nie wprowadzaj innych w błąd. Zanim następny raz zasadzisz bzdurę, że "gra jest martwa" i "nikt nie gra", to może lepiej najpierw to sprawdź.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?