Zobacz Halo 3 w 1080p i 60 klatkach na sekundę

Katarzyna Dąbkowska
2014/10/22 11:45
13
0

Halo: The Master Chief Collection już za rogiem.

Halo: The Master Chief Collection ma mieć premierę już niedługo, bo 11 listopada. W skład kolekcji wchodziły będą Halo: Combat Evolved, Halo 2, a także Halo 3 i Halo 4. Niezdecydowanym radzimy namyślenie się nad ewentualnym zakupem pakietu, a pomoże Wam w tym z pewnością poniższe wideo, prezentujące wygląd Halo 3 w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę:

GramTV przedstawia:

Przypominamy, że w skład kolekcji nie będą wchodziły jedynie cztery wyżej wymienione gry, ale również 20-gigabajtowa łatka, którą 343 Industries planuje wypuścić w dniu premiery.

Komentarze
13
Nathnin
Gramowicz
22/10/2014 14:27

Przeszedłem wszystkie halo i raczej nie kupie tego wydania tylko dlatego że ma lepszą grafikę i dodanych kilka mapek do multi.

MrGregorA
Gramowicz
22/10/2014 13:57

Może być nawet i 120fps w 4k, a dźwięki wydawane przez obcych nadal będą mnie żenować

sartorius
Gramowicz
22/10/2014 13:23

> > Przepraszam fanów Halo, ale ta gra wygląda na bardzo słabą. Gameplay znudził mi> się do> > obejrzeniu 30 sekund tego filmiku.> Popieram i propozycja dla fanów: wymieńcie 3 powody dla których ta gra jest flagowym> tytułem, bo ja kompletnie nie rozumiem jej fenomenu.- skillowa- grywalna- fajnaA dlaczego Counter Strike jest tak popularny?Dziękuję, pozdrawiam.

papadorson
Gramowicz
22/10/2014 13:19

> Od jakiegoś czasu YT ,,leci'''' w 60 kls.Gufno prafta... na YT tylko nieliczne filmiki mają 60FPSów, jednym z pierwszym był gameplay Titanfalla. A ten - zwykłe 1080p30fps.Czyli - newsman popełnił gafę.

Oscar_Oks
Gramowicz
22/10/2014 13:13

gdzie te piękne czasy, w których Bungie wypuściło dwie, fenomenalne części Mytha...

Dariusvictour
Gramowicz
22/10/2014 13:13

Odgrzewane kotlety z nowiutkiej mikrofali.

Oscar_Oks
Gramowicz
22/10/2014 13:08

szkoda, że to nie na PC. Halo jest jedną z tych niewielu gier (podobnie jak Uncharted), przy których żałuje się braku posiadania konsoli... ale, żeby odrobinę pohejtować... na szczęście, aż tak wielu tych gier nie ma:))))

TigerXP
Gramowicz
22/10/2014 12:59
Dnia 22.10.2014 o 12:49, Sadhu napisał:

Przepraszam fanów Halo, ale ta gra wygląda na bardzo słabą. Gameplay znudził mi się do obejrzeniu 30 sekund tego filmiku.

Przykro nam ze siedmioletnia gra, nie spodobala Ci sie po obejrzeniu 30 sekund trailera :)Nie ma to jak profesjonalne podejscie do tematu.

Levario
Gramowicz
22/10/2014 12:55

> Przepraszam fanów Halo, ale ta gra wygląda na bardzo słabą. Gameplay znudził mi się do> obejrzeniu 30 sekund tego filmiku.Popieram i propozycja dla fanów: wymieńcie 3 powody dla których ta gra jest flagowym tytułem, bo ja kompletnie nie rozumiem jej fenomenu.

Mr_Oblivious
Gramowicz
22/10/2014 12:54

> > "poniższe wideo" - No i gdzie to 60 klatek? Ten filmik jest w 30 więc trochę fail> news.> Od jakiegoś czasu YT ,,leci'''' w 60 kls.Tylko w niektórych filmikach, masz wtedy w opcjach do wyboru 720p 30fsp/720p 60fps/1090p 30 fps/1080p 60 fps. Tutaj jak widać nie ma takiego wyboru, więc (co zresztą widać gołym okiem) filmik nie jest w 60 klatkach na sekundę. Jak chcecie obejrzeć to w 1080p i 60 fps to trzeba go odpalić na stronie IGN.Ale nie radzę, wspieracie tym samym IGN a nie da się powiedzieć "ignorancja" bez "ign" ;)

Sadhu
Gramowicz
22/10/2014 12:49

Przepraszam fanów Halo, ale ta gra wygląda na bardzo słabą. Gameplay znudził mi się do obejrzeniu 30 sekund tego filmiku.

CAPTAINCOMMANDO
Gramowicz
22/10/2014 12:42

> "poniższe wideo" - No i gdzie to 60 klatek? Ten filmik jest w 30 więc trochę fail news.Od jakiegoś czasu YT ,,leci'''' w 60 kls.

papadorson
Gramowicz
22/10/2014 12:12

"poniższe wideo" - No i gdzie to 60 klatek? Ten filmik jest w 30 więc trochę fail news.