News

Divinity: Grzech Pierworodny - oficjalne spolszczenie z datą premiery

Mateusz Stanisławski, 21.09.2014 16:48 31

cdp.pl nareszcie zdecydowało się podać konkretny termin wydania oficjalnej nakładki językowej do Divinity: Grzech Pierworodny. Premiera nastąpi jeszcze w tym miesiącu.

Na 26 września została zaplanowana premiera spolszczenia do Divinity: Grzech Pierworodny. „W tej chwili prace nad polską wersją wchodzą w ostatni etap i przyszłotygodniowa premiera nie jest zagrożona. Jeszcze raz przepraszamy za opóźnienia w tym temacie i mamy nadzieję, że gra w polską wersję Divinity: Original Sin sprawi Wam wiele radości.” – czytamy w najświeższym komunikacie wydawcy.

Pod koniec sierpnia cdp.pl poinformowało, że nakładka językowa jest gotowa w 60 proc. Wydawca tłumaczył opóźnienie chęcią przygotowania lokalizacji na poziomie, który zadowoli nawet najbardziej wymagających fanów.

Divinity: Grzech Pierworodny to naprawdę kawał solidnej, długiej (80 godzin grałem...) i bezkompromisowej gry. Przy okazji jest to doskonały przykład na to, że grywalność i miodność bez problemu rozprawią się z kilkoma, nawet całkiem poważnymi wadami. Bo choć przez te kilkadziesiąt godzin nie raz narzekałem, marudziłem, a i bluzgiem potrafiłem rzucić, to jednak od zabawy ciężko mi było się oderwać. A o to chyba chodzi.”napisał w swojej recenzji Myszasty.

najnowsze