Slender: The Arrival wreszcie przybędzie na konsole

Patryk Purczyński
2014/09/08 09:20
1
0

W drugiej połowie września konsolowcy mogą przygotować się na przybycie człowieka bez twarzy, który samą swoją obecnością wywołuje popłoch i wybuchy paniki. Konsolowy Slender doczekał się też nowego trailera.

Slender: The Arrival wreszcie przybędzie na konsole

24 września na PlayStation 3 i Xboksie 360 zjawi się Slender: The Arrival, horror zespołu Blue Isle Studios. Dzień wcześniej grę będą mogli nabyć właściciele PS3 zza oceanu. Jej cenę ustalono na 10 dolarów. Warto mieć na uwadze, że konsolowcy otrzymają bogatszą edycję od tej, która w ubiegłym roku debiutowała na komputerach.

Właściciele pecetów nie mają jednak powodu, by kruszyć kopie, gdyż całą nową zawartość, przygotowaną z myślą o PS3 i X360, otrzymają w ramach bezpłatnego DLC. W oczekiwaniu na premierę warto rzucić okiem na nowy trailer Slender: The Arrival.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
08/09/2014 11:13

O dziwo Slender: The Arrival jest całkiem ciekawym straszakiem, który w dość prostacki sposób potrafi wystraszyć. Jak grałem na słuchawkach w nocy to było czuć ten klimat niepokoju - w jedynce po 10 minutach ziewałem podczas grania. Do tego druga misja, która jest odtworzeniem jedyneczki jest bardzo w pytę.Gdybym nie miał edycji na PC, to chętnie bym sięgnął po Slendera na konsole.