News

Hitman, Thief, Tomb Raider, Deus Ex w nowych reedycjach dla fanów akcji i skradania

Mateusz Stanisławski, 02.09.2014 20:40 22

Apetyczne trójpaki będą zawierać najświeższe odsłony flagowych serii Square Enix. Od razu poznaliśmy zawartość, cenę i datę premiery zestawów z cyklu Ultimate Triple Pack.

31 października do europejskich sklepów trafią pakiety Ultimate Stealth oraz Ultimate Action. W pierwszym zestawie znajdziecie Thief, Deus Ex: Human Revolution i Hitman: Absolution, w drugim – Just Cause 2, Sleeping Dogs i Tomb Raider. W zapowiedzi opublikowanej na oficjalnym blogu Square Enix brak informacji na temat tego, czy gry będą wyposażone w DLC.

Tak czy inaczej cena każdego pakietu została ustalona na poziomie 39,99 euro. Niestety reedycje trafią tylko na dwie platformy sprzętowe – konsole PlayStation 3 i Xbox 360. Poniżej czekają na Was okładki omawianych wydań. Który zestaw jest bliższy preferowanemu przez Was stylowi rozgrywki?

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.