Z siekierą przez ciemne katakumby - gameplay Hellraid

Paweł Pochowski
2014/08/06 09:25

Walka z kościotrupami nigdy jeszcze nie była tak emocjonująca.

Z siekierą przez ciemne katakumby - gameplay Hellraid

Techland zaprezentował swoje nowe dziecko na gameplay'u z komentarzem twórców - na opublikowanym filmiku o grze opowiada jej producent Marcin Kruczkiewicz, natomiast pada w dłoni dzielnie dzierży asystent Michał Dudziak. Panowie przedzierają się przez ciemne katakumby w trybie "story mode" prezentując podstawowe mechaniki rozgrywki, takie jak walkę, zbieranie i używanie przedmiotów, poruszanie się czy umiejętności specjalne. Całość jest tak właściwie zapisem streamu, na którym twórcy prezentowali fragmenty odpalane podczas pokazów prasowych na E3 2014. Kto więc nie był jako dziennikarz na E3, a następnie przegapił stream - ma niebywałą okazję nadrobić zaległości.

GramTV przedstawia:

Trzeba przyznać, że twórcy gry mają przy Hellraid sporo pracy. Pierwotnie produkcja miała ukazać się na jesieni zeszłego roku, lecz twórcy zmienili wtedy koncepcje i postanowili dodać do gry nowe tryby rozgrywki oraz całą ją odpowiednio doszlifować. Na wiosnę natomiast okazało się, że gra przesiada się na nowe konsole, a jej premiera odbędzie się dopiero w roku 2015. Najwcześniej do Hellraid siądą pecetowcy, ponieważ gra ukaże się w Steam Early Access jesienią tego roku.

Weźcie pod uwagę, że powyższy gameplay został zaprezentowany z builda działającego jeszcze na Chrome Engine 5 - już za dwa tygodnie podczas prasowych pokazów na GamesCom Hellraid będzie po raz pierwszy odpalone na nowym silniku, a więc Chrome Engine 6, na którym gra powinna wyglądać jeszcze lepiej i to pomimo tego, że już teraz całość prezentuje się naprawdę dobrze i to zarówno pod wizualnym, jak i gameplay'owym kątem. Czekacie na Hellraid?

Komentarze
12
Usunięty
Usunięty
07/08/2014 18:24

> Fajne! Zagram w to. Przypomniała mi się gra - Dark Messiah of Might and Magic, a tamtą> produkcję wspominam bardzo miło :).To była super gra jeżeli chodzi o system walki (oczywiście pod innymi aspektami również była super :))

kotlecik5
Gramowicz
07/08/2014 17:14

Biorę w ciemno :D

zadymek
Gramowicz
06/08/2014 19:25
Dnia 06.08.2014 o 14:29, CDRV napisał:

Dziw bierze ze na Youtube rosjanie nie hejca, przynajmniej z tych kilku tekstow, ktore przeczytalem.

A za co mieli by hejcić?
Trwa Wczytywanie