"Zostałeś wybrany" - BioWare prezentuje teaser trailer swego nowego projektu

Małgorzata Trzyna
2014/07/25 17:15

Co dzieje się naprawdę, kiedy śpimy?

BioWare udostępniło teaser trailer swojej nowej gry, "You've Been Chosen: Nightmare". Opis filmu głosi: "Nadchodzi czas. Oni obserwują. Twoja moc rośnie. Kolonia, Niemcy. Zostałeś wybrany." Dość tajemniczo, niemniej można wywnioskować, że konkretne informacje o projekcie pojawią się już w sierpniu, podczas Gamescomu 2014.

Studio rozesłało do fanów na całym świecie e-maile z załączonym obrazkiem, którego nazwa wskazuje, iż tytuł tajemniczego projektu będzie brzmiał "Shadow Realms". "Shadow Realms" zostało zarejestrowane przez EA w marcu jako znak towarowy.

GramTV przedstawia:

BioWare aktualnie pracuje nad szeregiem projektów: Dragon Age: Inkwizycja, kolejną odsłoną Mass Effecta oraz zupełnie nową marką, którą zajmuje się weteran branży, Casey Hudson. Na razie nie wiadomo, czy projekt zaprezentowany na powyższym teaserze jest owym tajemniczym tytułem Hudsona, czy też zupełnie inną grą.

Komentarze
15
Arcling
Gramowicz
27/07/2014 16:01

Akurat tak źle ME3 nie oceniałem, to wciąż mimo wszystko była bardzo dobra gra, aczkolwiek z licznymi wadami, gdzie widać było pośpiech i zmiany na ostatnią chwilę. Zapewne zakończenie trójki, jak i znaczące części jej scenariusza, prezentowałyby się inaczej, gdyby nie odpowiadał za nie Mac Walters. Natomiast co do tej nowej marki, wątpliwe aby zdecydowali się na coś mniej popularnego, a wiadomo, że lepiej sprzeda się strzelanka lub jakiś miks z action-RPG, niż survival horror. Za wcześnie by oceniać, gdy nic jeszcze nie wiemy, ale wybitnego scenariusza trudno się spodziewać.

Usunięty
Usunięty
27/07/2014 15:54
Dnia 25.07.2014 o 21:06, Arcling napisał:

(..) Można też mieć spore wątpliwości czy Bioware w ogóle jest zdolne zrobić cokolwiek na wzór horroru.

No ale co z tego, skoro przeciętnej biodronie poziom ass effecta w zupełności wystarczy (dlatego do dziś nie rozumiem rage''u na trójkę, skoro zaserwowano w niej to samo, co serwują już od 10 lat zmieniając tylko settingi; i te teorie o praniu mózgu shepparda bo dzieciak pojawia się i znika, a okazało się, że właśnie po tylu latach udało im się wreszcie odkryć jak płytki i ***** jest scenariusz w tej serii :D). I tak dostaniesz horror stulecia 11/10.

Kijkowaty
Gramowicz
26/07/2014 17:33

Dzisiejsze Bioware to tylko nazwa. Ludzie którzy kiedyś robili dobre gry już dawno tam nie pracują.Mnie nie kupili i życzę EA upadłości, bo to jedyny sposób na uratowanie kilku dobrych mark gier.
Trwa Wczytywanie