Felieton

Trine: Enchanted Edition, czyli remake Trine na silniku Trine 2 debiutuje dziś na PC

Małgorzata Trzyna, 24 lipca 2014 18:00 7

Trine: Enchanted Edition oferuje nowe efekty wizualne oraz liczne usprawnienia - m.in. sieciowy multiplayer oraz możliwość zapisywania w środku poziomu. Gra kosztuje 10 euro, ale ci, którzy mają już Trine w swej kolekcji na PC, mogą liczyć na darmową aktualizację.

Trine

- Sprzedaliśmy jak dotąd 6 milionów kopii Trine, ponadto właśnie minęła piąta rocznica wydania pierwszej części - powiedział szef Frozenbyte, Lauri Hyvärinen. - Chcieliśmy nagrodzić naszych fanów tą aktualizacją, wprowadzając usprawnienia do gry, jak również wydając ją w wersji na Linuksa. Wiemy, że wiele osób prosiło o Trine w wersji na konsole, zatem z radością ogłaszamy, że Trine: Enchanted Edition ukaże się także na Wii U i PS4.

Posiadacze PC mogą cieszyć się odświeżoną wersją Trine od 24 lipca - czyli od dziś, ale jeśli uznają, że wolą pierwotną wersję, mogą do niej wrócić. Wersja na Maka także pozwoli na wybór między poprzednią i nową edycją. Trine: Enchanted Edition zostanie wkrótce wydane także na Linuksa, wersja na PS4 i Wii U ma ukazać się w 2014 roku.

Trine 4: The Nightmare Prince oficjalnie zapowiedziane
Nowy zwiastun Has-Been Heroes przypomina o premierze gry
Has-Been Heroes z datą premiery
Twórcy Trine zapowiadają Has-Been Heroes. Gra trafi także na Switcha
najnowsze