Trine 5: A Clockwork Conspiracy na nowym zwiastunie. Poznajcie złodziejkę Zoyę

Mikołaj Ciesielski
2023/08/10 07:50
0
0

Deweloperzy ze studia Frozenbyte prezentują kolejną postać.

Pod koniec lipca poznaliśmy dokładną datę premiery Trine 5: A Clockwork Conspiracy, a także mieliśmy okazję zobaczyć zwiastun prezentujący rycerza Pontiusa. THQ Nordic oraz deweloperzy ze studia Frozenbyte najwyraźniej postanowili ponownie przypomnieć graczom o wspomnianej produkcji. Do sieci trafił bowiem kolejny materiał promocyjny nadchodzącej odsłony serii Trine.

Trine 5: A Clockwork Conspiracy na nowym zwiastunie. Poznajcie złodziejkę Zoyę

Złodziejka Zoya gwiazdą nowego zwiastuna gry Trine 5: A Clockwork Conspiracy

Jak wspomnieliśmy wyżej, ostatni zwiastun przedstawiał graczom postać rycerza Pontiusa. Gwiazdą najnowszego trailera została natomiast złodziejka Zoya, czyli jedna z trzech głównych postaci serii Trine. W trakcie rozgrywki gracze będą mogli korzystać z łuku bohaterki, który przyda się nie tylko podczas starć z oponentami.

Zoya będzie bowiem posiadać również różnego rodzaju strzały, które okażą się niezwykle przydatne w trakcie eksploracji. Złodziejka będzie także korzystać ze specjalnych bomb, które pomogą uporać się z nieco trudniejszymi przeciwnikami, a specjalna lina pozwoli bohaterce dostać w pozornie niedostępne miejsce.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Trine 5: A Clockwork Conspiracy zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach już 31 sierpnia 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nadchodzącej odsłony serii Trine.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!