Informacje

Wersja cyfrowa gry MouseCraft już dostępna w sklepie gram.pl w promocyjnej cenie!

0 gram.pl

MouseCraft dziś wychodzi z Early Access i debiutuje w finalnej wersji – grę, w formie klucza do wykorzystania na platformie Steam, można nabyć w sklepie gram.pl!

Wersja cyfrowa gry MouseCraft już dostępna w sklepie gram.pl w promocyjnej cenie! - obrazek 1

Debiutancka produkcja niezależnego polskiego studia Crunching Koalas, czyli MouseCraft, jest już dostępna w finalnej wersji. Wcześniej z grą można było zapoznać się dzięki usłudze Early Access (Wczesny Dostęp) na Steamie. Teraz dostępne są w niej wszystkie poziomy i funkcjonalności, jakie przygotowali twórcy. Jeśli nie wiecie jednak, czym tak naprawdę jest MouseCraft, już wyjaśniamy.

To gra logiczna, która łączy rozwiązania znane z Tetrisa i Lemmingów. Musimy przeprowadzać myszy przez kolejne plansze tak, by pozyskały one upragniony ser. Początkowo wymaga to jedynie bezmyślnego klikania, ale im dalej, tym trudniej – po przejściu kilku plansz okazuje się bowiem, że zadanie jest niezwykle skomplikowane i wymaga niemałej kreatywności i logicznego myślenia.

MouseCraft dostępny jest w sklepie gram.pl w formie klucza Steam. Gra została wydana w polskiej wersji językowej. Przez pierwszy tydzień (do 15 lipca) możecie ją nabyć w promocyjnej cenie 29,99 zł!

Najnowsze
Lubisz nas?