Informacje

Wesprzyj Strefę Gier Niezależnych na PGA i zdobądź kody na gry, wejściówki na targi i inne bonusy

0

12 tys. zł dla 12 niezależnych ekip - oto cel akcji wspierania rodzimych twórców gier. Zbiórka przebiega bardzo obiecująco, ale do wspomnianej kwoty jeszcze trochę brakuje.

Wesprzyj Strefę Gier Niezależnych na PGA i zdobądź kody na gry, wejściówki na targi i inne bonusy - obrazek 1

Na stronie PolakPotrafi.pl trwa zbiórka pieniędzy mających wesprzeć polskich niezależnych twórców gier. 12 ekip walczy o to, by swoje dzieła móc zaprezentować w Strefie Gier Niezależnych na targach Poznań Game Arena. Aby ich marzenie się zrealizowało, potrzeba 12 tys. zł. Na razie udało się uzbierać ponad 8,5 tys. zł, a akcję można wspierać jeszcze przez 17 dni.

- Chcemy wspierać talenty, dając im możliwość dotarcia z projektami do grona 50 000 zwiedzających, wśród których spotkać można nie tylko graczy, ale również przedstawicieli mediów oraz studiów developerskich, a więc potencjalnych kontrahentów – mówi Łukasz Wołonkiewicz, dyrektor Poznań Game Arena. - Każda wydana złotówka to cenne wsparcie, które docenią zarówno sami twórcy, jak i my, ekipa PGA - dodaje Dariusz Wawrzyniak, wicedyrektor imprezy.

Ewentualne wpłaty wiążą się oczywiście z otrzymaniem czegoś w zamian. Z bogatej oferty korzyści wspierający mogą wybierać między kodami na gry od zespołów chcących pojawić się na Poznań Game Arena 2014, wejściówki na targi, koszulki, a nawet pojedynek z dyrektorem imprezy w jednej z gier.

Akcję promuje gra Indyki na PGA polegająca na zestrzeliwaniu spadających monet. To oczywiście odwołanie do wspomnianej zbiórki pieniędzy. Warto również zobaczyć poniższy film, w którym twórcy gier przekonują, że warto mieć w tym przedsięwzięciu swój udział.

Najnowsze
Lubisz nas?