Co z PS Now w Europie? Szczegóły być może poznamy na gamescomie

Patryk Purczyński
2014/06/27 12:08
3
0

Sony zapewnia, że warto będzie śledzić tegoroczną konferencję firmy na targach gamescom. W jej trakcie być może przedstawiony zostanie plan wprowadzenia PS Now w Europie.

Co z PS Now w Europie? Szczegóły być może poznamy na gamescomie

- Pracujemy nad wdrożeniem PlayStation Now w Europie. To nieco trudne, ponieważ Europa jest podzielona - powiedział Jim Ryan z Sony. Być może już niebawem poznamy jednak konkrety dotyczące wprowadzenia tej usługi na Starym Kontynencie. Przedstawiciel japońskiej firmy zasugerował, że być może przedstawi ona plany podczas targów gamescom 2014. - Na razie powiem tylko tyle, że będziemy mieli w tym roku świetną konferencję prasową - uzupełnił tajemniczo Jim Ryan.

Targi gamescom 2014 odbędą się w tym roku w dniach 13-17 sierpnia, z czego pierwszy dzień przeznaczony będzie wyłącznie dla prasy. PS Now to z kolei usługa pozwalająca na streaming gier na PlayStation 4, PS Vicie, PlayStation 3, telewizorach i urządzeniach przenośnych. W Stanach Zjednoczonych zostanie on wprowadzony 31 lipca.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
27/06/2014 18:34

> Europa jest podzielona - zabrzmiało jakby mur berliński nadal stał.>> Jakoś te PS Now nie wzbudza mojego entuzjazmu, głównie z powodu na ceny.Niestety ale mur berlinski zostal przesuniety i obecnie znajduje sie na granicy niemcy-polska.. Cale szczescie ze mieszkam w Dani :)

Usunięty
Usunięty
27/06/2014 12:54

> Europa jest podzielona - zabrzmiało jakby mur berliński nadal stał.>> Jakoś te PS Now nie wzbudza mojego entuzjazmu, głównie z powodu na ceny.Nie ma oficjalnych cen jeszcze. No chyba, że się mylę w co raczej wątpię.

Usunięty
Usunięty
27/06/2014 12:45

Europa jest podzielona - zabrzmiało jakby mur berliński nadal stał.Jakoś te PS Now nie wzbudza mojego entuzjazmu, głównie z powodu na ceny.
Trwa Wczytywanie