News

Divinity: Grzech Pierworodny teraz taniej w ofercie pre-order!

gram.pl, 26.06.2014 14:23 117

Gra dostępna jest w przedsprzedaży w sklepie gram.pl w cenie 57,99 zł. Premiera w polskiej wersji językowej (napisy) odbędzie się 18 lipca!

Divinity: Grzech Pierworodny to najnowsza propozycja utalentowanego Larian Studios, czyli ekipy odpowiedzialnej za poprzednie odsłony serii Divinity. W tej klasycznej grze RPG przeniesiemy się do fantastycznego świata, który będziemy obserwować z perspektywy rzutu izometrycznego i poznamy historię, jaka wydarzyła się przed opowieściami zaserwowanymi nam w Beyond i Divine Divinity. Produkcja zaoferuje możliwość gry w pojedynkę lub w trybie współpracy.

Pokierujemy dwiema postaciami: wojownikiem (byłym skazańcem) oraz mistyczną bohaterką przywróconą do żywych. Divinity: Grzech Pierworodny przedstawi konflikt, w którymi kierowane przez nas postacie postarają się obronić wolne rasy Rivellonu przed atakami Orków z Tanaoroth. Nie zabraknie turowych walk, możliwości korzystania z broni, czarów i umiejętności oraz momentów, w których będziemy podejmować decyzje mające wpływ na przebieg scenariusza.

Divinity: Grzech Pierworodny zostanie wydane 18 lipca w polskiej wersji językowej (napisy) na PC. Zamawiając grę teraz kupicie ją w cenie 57,99 zł.

najnowsze