E3 2014: The Assembly - naukowcy bez kręgosłupa moralnego i Project Morpheus w jednym stali laboratorium

Piotr Bajda
2014/06/12 14:44
4
0

Spece od alternatywnej rzeczywistości z mało znanego graczom gustującym w klasycznych grach studia nDreams szczuli zapowiedzią swojej produkcji na E3 2014. Słowa dotrzymali, a ich debiut w pierwszej lidze jawi się co najmniej intrygująco.

E3 2014: The Assembly - naukowcy bez kręgosłupa moralnego i Project Morpheus w jednym stali laboratorium

Gra nosi tytuł The Assembly i opowie o podziemnym laboratorium pełnym naukowców żyjących w przekonaniu, że moralność stoi na drodze postępu. Mechanikę The Assembly oparto o prawidła gatunku action-adventure, a gracz skosztuje tego świata w pierwszej osobie dzięki dobrodziejstwom gogli wirtualnej rzeczywistości. Za scenariusz odpowiada Tom Jubert, któremu zawdzięczamy Penumbrę czy Faster Than Light.

Zapowiedź The Assembly dokonała się za sprawą Sony, więc na razie potwierdzono śmigającą na Morpheusie wersję na PlayStation 4, ale wszystko wskazuje na to, że The Assembly wesprze również Oculus Rifta na PC.

GramTV przedstawia:

Oto zwiastun The Assembly.

Komentarze
4
piomink
Gramowicz
15/06/2014 11:53

Na pewno będzie można bez problemu pograć bez gogli, to zawsze będzie rzecz opcjonalna, przynajmniej przez najbliższe 5 lat dopóki popularność nie przekroczy 30% użytkowników.

Arcling
Gramowicz
12/06/2014 15:48

Oby gier wymuszających to było jak najmniej, bo te gogle to dość słaby pomysł w obecnie proponowanej formie.

trocz
Gramowicz
Autor
12/06/2014 15:24

> Wygląda ciekawie i intrygująco ciekawe jak to będzie współgrać z tym sprzętem i jak będzie> wyglądać mechanika gry oraz czy będzie można i bez tych okularów pograć.Gra powstaje od podstaw z goglami w zamyślę, więc na to ostatnie bym nie liczył.
Trwa Wczytywanie