Evolve jeszcze nas zaskoczy - i to już na E3

Patryk Purczyński
2014/05/28 13:04
1
0

Turtle Rock Studios pokazało ostatnio kilka nowych rzeczy związanych z Evolve, ale wciąż nie wyłożyło wszystkich kart na stół. Kolejnej fali mamy spodziewać się na targach E3.

Evolve jeszcze nas zaskoczy - i to już na E3

- W Evolve style gry znacząco się od siebie różnią. Na E3 planujemy ogłosić kolejną porcję zawartości. Wówczas będziecie w stanie dokonać bezpośrednich porównań - zapowiada producent wykonawczy Evolve, Denby Grace. Take-Two nie przeprowadzi w Los Angeles własnej konferencji, ale być może produkcja Turtle Rock Studios pojawi się na którymś z pokazów producentów konsol. Jeśli tak się nie stanie, wciąż pozostaną prezentacje w halach wystawowych.

Denby Grace już teraz nakreśla jednak, ile różnorodności tkwi w Evolve. - Każdy jeden łowca ma w grze swoje unikatowe przedmioty. Dzielą oni umiejętność wynikającą z klasy, wiec każdy medyk będzie miał wzmocnione uzdrawianie jako jedną ze swoich zdolności, ale wszystkie pozostałe przedmioty będą niepowtarzalne dla tej postaci - zapewnia.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Evolve pojawi się w sprzedaży 21 października.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
28/05/2014 23:11

Ciekawe... W sumie to liczba info o tej grze już dawno przebija się w ilości spamu, ale z drugiej strony, fajnie by pograć w dobrą sieciówkę w klimatach SF...