Metro: Redux oficjalnie: data premiery, trailer, screeny, okładki

Patryk Purczyński
2014/05/23 08:52

4A Games i Deep Silver postanowiły nie trzymać nas w dalszej niepewności i karty z talii Metro: Redux wyłożyły wreszcie na stół.

Metro: Redux oficjalnie: data premiery, trailer, screeny, okładki

Metro 2033 i Metro: Last Light doczekają się usprawnień i graficznego liftingu, po czym w jednej paczce zostaną wydane na konsolach nowej generacji, oferując "najbardziej wciągające doświadczenia w historii serii". Fakt ten był tajemnicą poliszynela od dobrych kilku tygodni, teraz wreszcie oficjalnie przyznały to firmy 4A Games i Deep Silver.

Za oprawę odpowiadać ma "najnowsza i najlepsza" wersja silnika 4A Engine. Twórcy potwierdzają ponadto wcześniejsze doniesienia o obrazie wyświetlanym z prędkością 60 FPS. Metro: Redux ma ponadto zawierać poprawioną sztuczną inteligencję przeciwników, lepszą walkę i mechanikę skradania czy bardziej intuicyjny system sterowania. Do obu gier powróci także słynny tryb Ranger Mode, pozwalający na ekstremalną rozgrywkę bez HUD-u.

Premiera Metro: Redux na PC, PS4 i XOne zaplanowana jest na lato. W wersji cyfrowej będzie można nabyć obie wchodzące w skład pakietu gry oddzielnie za 20 euro każda; dostępny będzie też pakiet w wydaniu pudełkowym za 40 euro. W późniejszym terminie zadebiutują także wersje na Linuksa i SteamOS.

GramTV przedstawia:

Poniżej prezentujemy pierwszy oficjalny trailer, screeny oraz wzory okładek.

Komentarze
10
wolverine
Gramowicz
23/05/2014 14:56
Dnia 23.05.2014 o 09:37, piorko90 napisał:

Takie coś powinno być darmowe dla ludzi mających Metro 2033 i last ligh :/

Taaaa świetny biznes. Wtedy ten kto ma i przeszedł na PC dałby koledze swoją darmową wersję, albo sprzedał. Zarabiali by wszyscy oprócz producenta. Genialne. Otwórz własny biznes bo masz niewątpliwie żyłkę handlowca :)Temat wałkowany przy każdym remake`u. Osobiście nie rozumiem tego narzekania. Jeżeli grałem w coś na PC albo na PS3, to musiałbym mieć nie po kolei w głowie aby kupować to samo po raz drugi. Moim zdaniem taka oferta kierowana jest głownie do osób które nie grały.Straszni z Was egoiści swoją drogą.Dajcie ludziom którzy kupili sobie nową konsole nacieszyć się fajnym grami. Akurat w Metro grałem, ale taki Tomb Raider czy The Last of Us to dla mnie "łakomy kąsek".

Usunięty
Usunięty
23/05/2014 10:50

> Takie coś powinno być darmowe dla ludzi mających Metro 2033 i last ligh :/> Mnie zastanawia, czy na Steamie będzie zniżka dla osób posiadających pierwsze wersje.Metro 2033 Powinno kosztować max 5 € bo robia je na silniku z LL ale samo LL powinno byc za darmo bododają w kilku miejscach nowe oświetlenie i kilka nowych animacji i to wsio

Usunięty
Usunięty
23/05/2014 10:48
Dnia 23.05.2014 o 09:34, Lordpilot napisał:

Nope kolejny chamski > skok na kasę, naprawdę ta generacja to nie tylko dla konsol zmieni nazwę z "Next Gen" > na "Remaster Gen " XD. ^^ Proponuje od dziś nazwę : Glorious PC gaming (RE)MASTER race :DDD Hohoho, uahahaha, ależ mi dowcip wyszedł XD

Przedni dowcip milordzie, nawet pan Strassburger by się nie powstydził takiego.
Trwa Wczytywanie