EA zapowiada bany dla graczy, którzy celowo przerywają mecze w UFC

Patryk Purczyński
2014/05/23 13:31

Nie ma zgody EA Sports na intencjonalne rozłączanie się graczy z sieciowych starć w UFC.

EA zapowiada bany dla graczy, którzy celowo przerywają mecze w UFC

Każdy, kto celowo będzie zrywał połączenia podczas gry w trybie sieciowym UFC, zostanie ukarany czasowym banem. - Chcemy dotkliwiej karać ludzi za takie przewinienia. Nie chodzi już tylko o zapisanie porażki i zwiększenie wskaźnika DNF (Did Not Finish). Będziemy go używać do bardziej znaczących celów. Jeśli w krótkim okresie zbyt często wyłączysz grę, możesz być czasowo zbanowany z matchmakingu - tłumaczy asystent producenta, Jazz Brousseau.

- Możemy nawet usunąć cię z tablicy wyników. Naprawdę chcemy zapewnić dobrą zabawę w przestrzeni sieciowej, a problem rozłączeń traktujemy bardzo poważnie. Będziemy monitorować zachowanie graczy i pracować z obsługą klienta w celu wytropienia graczy, którzy nadużywają tej opcji - zapowiada. Zaznacza, że stałe bany również będą rozdawane, ale tylko w ekstremalnych przypadkach. Podobnie jak zawieszenia czasowe, obejmą one jedynie sieciowe tryby rozgrywki.

GramTV przedstawia:

Co sądzicie o tego rodzaju karach? To złe rozwiązanie? A może takie rozwiązanie należałoby wprowadzić również w innych grach EA Sports? Dajcie znać w komentarzach.

Komentarze
16
Makoko
Gramowicz
25/05/2014 18:30

To jest bardzo dobry pomysł niech wprowadzą to też w Fifie, bo tam co chwila spotykam się z czymś takim :/

Dared00
Gramowicz
24/05/2014 14:38
Dnia 23.05.2014 o 23:08, Kafar napisał:

Nie moja wina że w tym przemysle jest tyle debilizmu.

Debilizm?Jeżeli piłkarz uprzykrza mecz innym zawodnikom - wylatuje z boiska.Jeżeli klient w restauracji uprzykrza posiłek innym klientom - wylatuje z restauracji.Jeżeli pijak na dyskotece uprzykrza zabawę innym osobom - wylatuje z baru.Więc dlaczego w grach dokładnie to samo postępowanie (wyrzucanie ludzi uprzykrzających innym zabawę) jest debilizmem?

kotlecik5
Gramowicz
24/05/2014 05:18

> No. Ja (zresztą nie tylko ja) w PayDayu2 miałem kłopoty ze stabilnością połączenia (do> tego stopnia, ze wywalało mnie z większości gier jeszcze w lobby). I co? teraz w UFC> jak ktoś będzie miał coś takiego to od razu ban. No średnio śmieszne.Ja przez spory czas miałem problemy z netem (pozdrawiam panów z TPSA) i musiałem sobie odpuścić grę przez neta w cokolwiek, bo to była udręka. Dlatego trochę nie rozumiem ludzi, którzy wiedzą, że mają niestabilnego neta i ich wyrzuci, a mimo wszystko męczą się i próbują grać.
Trwa Wczytywanie