Ubisoft zapowiada Far Cry 4!

Patryk Purczyński
2014/05/15 19:12

O nowej odsłonie Far Cry'a mówiło się od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz mamy oficjalne potwierdzenie, że gra powstaje. Wiemy też na jakie platformy zmierza i kiedy doczekamy się premiery.

Ubisoft zapowiada Far Cry 4!

Ubisoft Montreal pracuje nad Far Cry 4 - zapowiedziała francuska firma wydawnicza Ubisoft. W produkcji pomagają mu ekipy z Kijowa, Szanghaju, Toronto oraz Red Storm Entertainment. Premiera przewidziana jest na 18 listopada w Ameryce Północnej i dwa dni później w Europie. Platformami docelowymi są pecety, Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 i PlayStation 4.

Miejscem akcji Far Cry 4 jest Kyrat, "zapierający dech w piersiach, niebezpieczny i dziki region w Himalajach, w którym rządzi reżim despotycznego, samozwańczego króla". Potwierdzają się tym samym wcześniejsze doniesienia, według których w nowej części serii gracze mieliby się przenieść kilka tysięcy metrów nad poziom morza. Twórcy obiecują szeroki wachlarz broni, pojazdów i zwierząt oraz dowolność w przemierzaniu otwartego świata.

GramTV przedstawia:

- Po sukcesie Far Cry 3 chcieliśmy wynieść serię na kolejny poziom i stworzyć grę, która zaskoczy graczy i przewyższy oczekiwania fanów - mówi Dan Hay, kierownik produkcji. - Biorąc pod uwagę niepowtarzalne umiejscowienie akcji, uważamy, że Far Cry 4 będzie topową strzelanką pierwszoosobową - dodaje.

Pierwszej prezentacji Far Cry 4 należy spodziewać się na nadchodzących targach E3. Już teraz wiadomo ponadto, że konsumenci, którzy zdecydują się zamówić grę przedpremierowo, w ramach bonusu otrzymają pakiet trzech misji dla jednego gracza Hurk's Redemption z edycji limitowanej, w której znajdzie się również słynna broń tytułowej postaci, harpun "Palownik" (widoczna na grafice u dołu). Hurka kojarzyć mogą właściciele trzeciej części Far Cry'a, którzy zdecydowali się doposażyć ją w zawartość dodatkową. Poniżej prezentujemy wzór okładki Far Cry 4.

Komentarze
75
Xavier455
Gramowicz
21/05/2014 16:39

Zapowiada się bardzo pozytywnie :)

Usunięty
Usunięty
16/05/2014 20:51

ogólnie grafiki na pewno będą lepsze, okładka mi się bardzo podoba. Far cry 3 jak zawsze było w dżungli (oprócz far cry 2), więc bardzo trudno im było zrobić dobrą grafe, ja oczekuje słoni, dużo broni i Mount Everest :)

Skąd wiesz? To, że się ubiera w ten sposób nie musi tego oznaczać. Inna sprawa: po obejrzeniu Whistleblowera uważam, że już nic mnie nie zdziwi w sumie. Choć grałem też w inne gry podobne, ale tam co się dzieje nie jednego może ostro zniesmaczyć.
Trwa Wczytywanie