Twórcy symulatora kozy opowiedzą historię o swoim wujku

Paweł Pochowski
2014/05/12 19:00
8
0

No tak właściwie to nie do końca swoim wujku, bo grę tworzy studio Gone North Games, ale twórcy Symulatora Kozy - Coffee Stain - ją wydają, więc to już prawie jak rodzina, prawda?

Twórcy symulatora kozy opowiedzą historię o swoim wujku

A Story About My Uncle może Wam coś mówić, jeżeli uważnie śledzicie donosy ze świata gier - nazwa pojawiła się w roku 2012, gdy w 11 tygodni szwedzcy studenci stworzyli ją jako pracę zaliczeniową na studiach. Obecnie gra została stworzona praktycznie od podstaw, z wykorzystaniem pierwotnej koncepcji, a ekipa studenciaków pracuje razem właśnie jako Gone North Games.

Gra jest pierwszoosobową platformówką o chłopcu, który szuka swojego zaginionego wujka, a w efekcie trafia do krainy, o której istnieniu nawet nie śnił. Przygotujcie się na dalekie, efektywne skoki pomiędzy platformami trochę niczym z Bioshock: Infinite i spotkaniu fantastycznych stworków. Całość obejść ma się bez brutalności - zamiast przemocy gra skupia się na narracji i atmosferze. O tym, jak wygląda rozgrywka możecie przekonać się poniżej, podobnie jak i obejrzeć screeny. A Story About My Uncle zadebiutuje na Steam już 28 maja.

GramTV przedstawia:

Komentarze
8
MisioKGB
Gramowicz
13/05/2014 10:11

Taki Journey, tylko inaczej.

MisioKGB
Gramowicz
13/05/2014 10:11

Taki Journey, tylko inaczej.

Usunięty
Usunięty
13/05/2014 09:33

Wygląda i zapowiada się naprawdę fajnie.Pewnie nie kupię w dniu premiery ale na pewno zakupię w czasie jakiejś wyprzedaży albo może nawet wcześniej : )
Trwa Wczytywanie